Медреформа

Шановні клієнти! У зв’язку з медреформою лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» починає співпрацювати з Національною службою здоров’я України (НСЗУ). А це означає, що при наявності електронного напрямку від сімейного лікаря або лікаря іншої спеціалізації Ви можете отримати необхідну медичну допомогу.

Напрямок має бути оформлений в електронній медичній карті пацієнта, в системі E-health. Після оформлення направлення, пацієнту на телефон приходить СМС з кодом напрямку (12-ти значний код). Додатково Ваш сімейний лікар може роздрукувати даний напрямок.

Згідно медреформу Ви маєте можливість безкоштовно (за рахунок НСЗУ), в комфортній обстановці і без виснажливих черг отримати в нашому медцентрі наступні послуги:

Медреформа

Консультація фахівців з наданням вторинної медичної допомоги:

Проведення УЗД (Харків)

Безкоштовно на електронну напрямку від сімейного лікаря Ви можете виконати наступні види УЗД:

Електрокардіограма (ЕКГ)

Даний простий, але водночас інформативний вид діагностики дозволить оцінити роботу серця, а також діагностувати різні види патологій.

Лабораторна діагностика

Попередній запис в медцентр є обов’язковим по телефону: +38 (066) 016-79-03 (запис до фахівців, на ЕКГ і УЗД); +38 (068) 180-02-80 (лабораторія).

При собі необхідно мати: паспорт громадянина України, свідоцтво про народження (для дітей до 14 років), напрямок від сімейного лікаря.

 


Позвоните нам