УЗД передміхурової залози

УЗИ предстательной железы, "ЦМЭИ"
УЗИ предстательной железы, “ЦМЭИ”

Ультразвукове дослідження (УЗД) передміхурової залози – один з методів діагностики захворювань чоловічої статевої сфери.

Передміхурова залоза або простата – важливий орган чоловічої репродуктивної системи. В даний час УЗД простати (Харків) стає все більш затребуваним. Це пов’язано з тим, що з кожним днем зростає кількість представників сильної статі, які стикаються з різними проявами запалень передміхурової залози.

Захворювання простати. Основні причини

Причинами захворювань простати стають: нерегулярне Статеве життя, сидячий способ життя, неправильне харчування, переохолодження, інфекції, что передаються статево шляхом, застійні явіща в органах малого таза та ін. Порушення, что вінікають в передміхуровій залозі, нерідко заважають вести звичних способ життя и прізводять до серйозно захворювань: простатит, імпотенція, безпліддя, аденома, рак.

З метою Виявлення «чоловічіх» хвороб в медічній практиці стала незамінною така процедура, як УЗД простати (Харків), доступна кожному пацієнту та дає  достатньо інформації для виявлення захворювань на ранніх стадіях з подалі успішнім лікуванням.

 

Для діагностики в нашому медцентрі використовується передове обладнання експертного класу – апарат УЗД Siemens Acuson S2000, доповнений спеціальним програмним забезпеченням – функцією УЗД з еластографією.

Показання до проведення УЗД передміхурової залози

Для проведення УЗД простати (Харків) не обов’язково страждати будь-яким важким захворюванням. Щоб вчасно виявити паталогичні зміни на самих ранніх етапах розвитку, дану процедуру рекомендовано проводити при профілактичних обстеженнях всім чоловікам після 40 років.

Однак існує ряд симптомів, які повинні змусити насторожитися і негайно звернутися за консультацією до уролога будь-кого. Спеціаліст проведе комплексне обстеження з призначенням необхідних аналізів і УЗД передміхурової залози (Харків).

Симптоми, що служать показаннями до призначення УЗД простати:

 • непріємне Відчуття при сечовіпусканні;
 • печіння в промежині і уретрі;
 • біль в тазу або нижній частині спини;
 • часті позиви до сечовипускання;
 • тягнуться виділення;
 • наявність в сечі плаваючих ниток;
 • довгі нічні ерекції;
 • проблеми із зачаттям;
 • прискорене сім’явиверження;
 • зниження потенції;
 • наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом;
 • відхилення в аналізах спермограми, сечі, крові.

УЗД передміхурової залози (Харків) дозволяє оцінити структуру залози, чіткість контурів, виявити наявність об’ємних утворень в простаті, дозволяє досліджувати особливості кровотоку в залозі, а також оцінити стан сім’яних пухирців, їх симетричність і товщину, виявити в них патологічні утворення.

За допомогою УЗД передміхурової залози (Харків) діагностують: простатит, пухлини простати, захворювання яєчок, мошонки, неправильне кровообіг в області малого тазу, рак простати.

 

Своєчасна ультразвукова діагностика передміхурової залози допоможе попередити патології на ранній стадії, і з величезною ймовірністю дасть можливість досягти позитивних результатів лікування.

УЗД передміхурової залози в Харкові (Салтівка). методики дослідження

Дослідження простати можна провести двома способами:

 • трансабдоминально – дослідження проводитися через черевну стінку в лобкової області. До такої діагностики слід заздалегідь підготуватися, випивши негазованої рідини за 1,5 години до обстеження, без походу в туалет. Недолік цього методу – дає орієнтовну діагностичну інформацію, і застосуємо для дослідження залишків сечі в сечоводі при аденомі.
 • трансректально – введення високочастотного вузького датчика в пряму кишку на глибину 5 – 7 см. Такий метод здатний більш точно виявити проблему пацієнта, ніж абдомінальний. Підготовка до трансректального УЗД полягає в очищенні кишечника перед дослідженням. Протипоказаннями до проведення даного способу діагностики можуть стати: геморой, кишкова непрохідність, тріщина заднього проходу, вроджені чи набуті звуження прямої кишки і сфінктера анального отвору.

Не варто нехтувати своїм здоров’ям, і виникнення навіть одного з перерахованих вище симптомів є серйозним приводом звернутися до лікаря і пройти ультразвукову діагностику передміхурової залози (Харків).

УЗД передміхурової залози (ціна)

Грамотні лікарі лікувально-діагностичного центру «ЦМЕІ», які мають досвід роботи в діагностуванні більше 15 років, допоможуть Вам швидко розібратися у вашій проблемі, при необхідності, продовжувати індивідуальну підберуть найефективніше лікування. Лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» допоможе кожному чоловікові зберегти його чоловіче здоров’я надовго. Ціна на дану діагностичну процедуру доступна для кожного.


Позвоните нам