БОНДАРЕНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Лікар-інфекціоніст вищої категорії, доктор медичних наук, професор кафедри інфекційних хвороб ХНМУ

Освіта, рік закінчення: Харківський національний медичний університет, 1995.

Стаж роботи в медицині: 31 рік.

Стаж роботи інфекціоністом:  24 роки.

Курси підвищення кваліфікації: інфекційні хвороби, 2019.

Стажування: Медичний коледж при Корнельському університеті (Австрія) – 2000, 2005 2017.

Перелік послуг, що надаються: діагностика та лікування гострих і хронічних інфекційних захворювань; діагностика і лікування глистових інвазій; консультування після укусу кліщів (і ін. комах переносників), після укусу домашніх і диких тварин (профілактика сказу, правця, содоку); консультування після незахищених статевих контактів або контакту з кров’ю інфікованих осіб (профілактика вірусних гепатитів, ВІЛ-інфекції); консультування перед ЕКО (TORCH-інфекції); відновлення мікрофлори кишечника після проведеної антибактеріальної терапії (лікування дисбіозів); консультування при виїзді в тропічні і субтропічні країни (профілактика малярії та ін. інфекцій); консультування з питань вакцинації (кір, краснуха, дифтерія тощо).

Спеціалізація в лікуванні захворювань: вірусні гепатити (в т.ч. В і С); герпесвірусні інфекції (інфекційний мононуклеоз та ін.); хвороба Лайма; глистяні і паразитарні захворювання (в т.ч. аскаридоз, трихінельоз, токсоплазмоз); інфекції дихальних шляхів (у т.ч. грип, парагрип і ін.), кишечника (в т.ч. сальмонельоз, шигельоз та ін.), нервової системи (оперізувальний лишай, EBV-інфекція та ін.); захворювання тропічних країн (в т.ч. амебіаз, малярія, лейшманіоз).

Участь в асоціаціях, наукові роботи, патенти, статті, нагороди:

  • Член асоціації інфекціоністів України;
  • Член асоціацій: Open Medical Institute, American Austrian Foundation;
  • Головний позаштатний спеціаліст з інфекційних хвороб при Управлінні охорони здоров’я Департаменту охорони здоров’я та соціальних питань Харківської міської ради, 2007-2014;
  • Стипендіат Кабінету Міністрів України в галузі науки і техніки, 2006-2008;
  • Співавтор 17 патентів України та 10 нововведень в області діагностики і лікування інфекційних хвороб;
  • Автор понад 350 наукових праць, в тому числі в зарубіжних виданнях.