ГРАДИЛЬ ОКСАНА ГРИГОРІВНА

Акушер-гінеколог, репродуктолог, кандидат медичних наук

Освіта, рік закінчення: Харьковский национальный медицинский университет, 2009 г.

Перелік послуг, що надаються: діагностика та лікування гострих і хронічних захворювань жіночої репродуктивної системи, діагностика і лікування причин безпліддя, планування вагітності, підготовка подружжя до зачаття. Оцінка фертильності в парі. Оцінка оваріального резерву жінки. Патологія шийки матки. Хірургічний і терапевтичний лазер в гінекології. Відновлення мікрофлори піхви. Питання контрацепції.

Спеціалізується на лікуванні таких захворювань:кольпіт дріжджовий (молочниця), бактеріальний кольпіт, бактеріальний вагіноз, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, ВПЛ інфекція, дисплазія шийки матки (ерозія шийки матки), кіста наботіевой залози, ендометріодной кіста шийки матки, дисбактеріоз піхви, хронічний сальпінгоофорит, синдром хронічних тазових болів, гормональні порушення репродуктивної системи, функціональні кісти яєчників.

Рік початку практики: 2009 г.

Участь в асоціаціях, наукові роботи, патенти, статті, нагороди:
Член асоціації акушерів-гінекологів України; Член європейської асоціації клінічної імунології та алергології (EAACI);
Три патенту на корисну модель; Автор 34 наукових друкованих праць, в тому числі статей у журналах під редакцією ВАК і включених в параметричні бази; Активний учасник 18 науково-практичних конференцій з акушерства, гінекології, репродуктологи та неонатології.
Додаткові курси, майстер-класи, тренінги:
практичний майстер-клас «Інтимна контурна пластика, сучасні аспекти пластичної хірургії в гінекології, малоінвазивні методи перінеопластікі і використання PRP-терапії в практиці лікаря-гінеколога».