Список працівників 

Сукачова Ольга Миколаївна

Психолог

Освіта, рік закінчення:

27 листопада - 1 грудня 2017 року - пройшла Науково-педагогічне стажування «Медична освіта майбутнього: перспектівні та пріорітетні напрями наукових досліджень» (м. Люблін, Республіка Польща).
16.09.2016 р захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.04 - медична психологія.
18.07.2009 р - Отримала диплом магістра і кваліфікацію психолога.
2002-2009 рр. - Харківський національний університет внутрішніх справ.
2000 р - 79 інтернатура медичного складу Південного оперативного командування за фахом «Фізіотерапія» г. Одесса.
1992-1995 рр. - Дніпропетровський медичний коледж за спеціальністю «Лікувальна справа» (диплом з відзнакою).

Досвід роботи:

з 01.09.2017 по 31. 08.2019 - доцент кафедри психіатрії, неврології, наркології та медичної психології медичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
з 17.02.2017 - психолог-консультант медичного центру «Л +».
з 28.08.2012 р по 08.2016 р - асистент кафедри психіатрії, неврології, наркології та медичної психології медичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
з 14.06.2008 р - позаштатний психолог - консультант ВМКЦ, г. Харьков (проводила психологічний
консультування та психодіагностику хворих).

Основні напрямки роботи:

  • психологічна робота з людиною, що має труднощі адаптації та самореалізації, пов'язані з його фізичним, психологічним, соціальним і духовним станом;
  • психологічна діагностика, спрямована на рішення діагностичних і лікувальних завдань клінічної практики;
  • психологічне консультування в рамках профілактичного, лікувального і реабілітаційного процесів в кризових і екстремальних ситуаціях;
  • охорона і відновлення здоров'я, профілактика хвороб;
  • психологічна експертиза в зв'язку з завданнями медико-соціальної (трудової), педагогічної, судової і військової експертизи.

Дитячий прийом: проводить.

Участь в асоціаціях, наукові роботи, патенти, статті, нагороди:

  • Публікувалася в вітчизняних та зарубіжних видавництвах, що не індексуються і індексуються в міжнародних наукометричних базах SCOPUS і / або Web of Science. Брала участь в науково-практичних зарубіжних конференціях і в Україні, виступала з усними доповідями публікувала наукові тези.
  • Розробляла і проводила наукові дослідження зі студентами, організовувала психологічні практикуми.
  • Брала участь в міжнародних наукових проектах:
  • Дослідження «Характеристика алкогольної і наркотичної залежності серед молоді України» спільно з університетом Мічігану Університетом, Анн-Арбор, штат Мічиган, США. (Червень-жовтень 2017 р.)
  • Дослідження студентського способу життя «Успішність студентів Вокруг Света - Global Student Success» спільно з ПЛЦ «Злагода» і Університетом Міссісіпі, США. (Травень 2018 р.-серпень 2019 р.)

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам