<
Летняя пора – заботимся о здоровье сердца и сосудов. Проведение УЗИ и консультация специалистов в Харькове.Статті 

Літня пора – дбаємо про здоров’я серця і судин. Проведення УЗД та консультація фахівців в Харкові.

Хворіти влітку здається особливо образливим, але термін «літні хвороби» не випадково використовується лікарями. Загострення серцево-судинних захворювань часто відбувається саме влітку, так спека стимулює серце працювати інтенсивніше, збільшується частота скорочень, і поетичний образ тріпотливого в грудях серця може обернутися неабиякою непритомністю, гіпертонією, і навіть інфарктом. Організм втрачає рідину з потом, кров густіє, збільшується ризик появи тромбу і закупорки судини, що може призвести до інсульта. Не варто забувати про метеозалежності схильних до серцево-судинних захворювань людей. Як же вберегти серце і судини під час спеки?

“Літні” ознаки проблем із серцем

Під палючим сонцем проявляються приховані симптоми серцево-судинних захворювань: з’являється задишка, стає важко піднятися по сходах і навіть просто швидко ходити, виникають болі або тяжкість в області серця, може різко захворіти голова при пірнанні в воду через різкий перепад температур.

Важливо! Все це тривожні сигнали. Недбалість і легковажне ставлення до серця і судинах може призвести до небезпечних загострень.

УЗД – найбільш інформативний метод серцево-судинної діагностики

Дослідження будови і роботи серця і судин за допомогою ультразвуку – сучасний безболісний і ефективний метод дослідження. УЗД серця знаходиться на першому місці по інформативності в ранній діагностиці захворювань серця і судин, що дозволяє виявити проблеми якомога швидше.

Як і для чого проводиться УЗД серця і судин

Показаннями до обстеження є:

 • шуми в серці;
 • порушений серцевий ритм;
 • болі в грудях;
 • відновлення після інфаркту або операцій;
 • хвороби судин: варикоз, тромбофлебіт.

Однак лікар може дати направлення на цю процедуру, якщо Вас турбують запаморочення, набряки або підвищена пітливість, утруднення дихання, змінюється артеріальний тиск, так як часто симптоми серцевих хвороб маскуються. Безпека і практична відсутність протипоказань дають можливість пройти УЗД і вагітної, і дитині.

Де виконати УЗД в Харкові?

Ефективне і достовірне УЗД серця і судин в Харкові можна пройти в клініці ЦМЕІ. Сучасне ультразвукове обладнання та фахівці вищої кваліфікації, які працюють на ньому, забезпечують точність і інформативність результатів обстеження. Додаткову інформацію по діагностиці можна отримати на консультації лікарів – кардіолога і невропатолога.

5 порад, щоб захистити серце і судини в спеку

 1. Краща профілактика заповнення дефіциту рідини – регулярне вживання негазованої води, свіжих соків, зеленого чаю, і також нормалізує склад «серцевих» мікроелементів (калію і магнію).
 2. Намагайтеся рухатися, навіть якщо ви змушені довго сидіти, потрібно періодично вставати розім’яти ноги, навіть коротка активність перешкоджає застою крові.
 3. Намагайтеся не перегріватися, в сильну спеку варто піти в тінь, обов’язково закривайте голову на сонці.
 4. Дотримуйтеся дієти, забудьте про продукти, що містять тваринні жири і рафіновані вуглеводи. Влітку потрібно їсти більше свіжих фруктів, овочів, ягід, морепродуктів і хліб з борошна грубого помелу.
 5. Регулярно проходите обстеження у лікаря-кардіолога і виконуйте його рекомендації, вимірюйте артеріальний тиск.

Будьте здорові!

 

Вам будет также интересно

One Thought to “Літня пора – дбаємо про здоров’я серця і судин. Проведення УЗД та консультація фахівців в Харкові.”

 1. Ольга

  Очень довольна скоростью работы медсестры и забора крови

Комментарии:


Позвоните нам