Эластография щитовидной железы в ЦМЭИНовини 

Еластографія щитовидної залози в Харкові

Шановні пацієнти! Нагадуємо Вам, що в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ на Салтівці Ви можете виконати таку діагностичну процедуру, як еластографія щитовидної залози.

Подібне дослідження рекомендовано при збільшених розмірах лімфатичних вузлів в області шиї, для уточнення виду та природи виявленого в ході пальпації утворення в щитовидній залозі, а також для оцінки стану регіонарних лімфатичних вузлів.

Нагадуємо Вам, що еластографія щитовидної залози дозволяє діагностувати проблему на ранній стадії і отримати максимально достовірні дані, на відміну від стандартного УЗД. У нашій клініці діагностика здійснюється з використанням німецького обладнання останнього покоління фірми Siemens.

Крім цього, у нас ведуть прийом висококваліфіковані фахівці, які пройшли спеціальну підготовку, тому Ви можете бути впевнені в достовірності отриманих результатів і ефективності призначеного лікування.

Раді бачити Вас за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Г. Запис за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036-60-56.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам