Лечебно-диагностический центр "ЦМЭИ" на страже женского здоровья - гинекологическое УЗИ и УЗИ грудных желез с эластографией!Новини 

Лікувально-діагностичний центр “ЦМЕІ” на варті жіночого здоров’я – гінекологічне УЗД та УЗД грудних залоз з еластографією!

Скільки б Вам не було років обов’язково проходите обстеження у лікаря-гінеколога і мамолога мінімум 1 раз на рік. Адже профілактика – запорука збереження здоров’я, молодості і краси. Навіть самі незначні зміни при відсутності лікування можуть привести до ускладнень. А своєчасне їх виявлення і грамотне терапевтичне лікування дозволить уникнути неприємностей.

Кабінет ультразвукової діагностики, оснащений апаратом з високою роздільною здатністю, дозволяє проводити абдомінальне і трансвагінальне УЗД. Його проводять в профілактичних цілях для оцінки розмірів і структури органів малого таза, для визначення наявності або відсутності новоутворень, діагностики вагітності на ранніх термінах і ін.

Досвідчені й уважні лікарі-гінекологи проведуть грамотну консультацію і в разі необхідності призначать лікування. Крім того, в нашій же клініці, Ви можете отримати консультацію мамолога. Спостереження у цього лікаря дозволить зберегти здоров’я грудей, а в разі наявності патології або виникнення пухлинних утворень – своєчасно виявити їх за допомогою додаткової опції апарату УЗД – еластографії.

Пам’ятайте, що Ваше здоров’я у Ваших руках, але ми можемо допомогти зберегти його на довгі роки. Бережіть себе. Запис на консультацію здійснюється за телефонами або через форму на сайті на зручне для Вас час!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам