На страже сердечного здоровья летом! Консультация кардиолога, ЭКГ и УЗИ сердца в «ЦМЭИ»Новини 

На сторожі серцевого здоров’я влітку! Консультація кардіолога, ЕКГ і УЗД серця в «ЦМЕІ»

Всі з нетерпінням чекають приходу літа, смакуючи чудовий відпочинок на березі моря або річки під яскравими і теплими променями липневого сонця. Однак не для всіх він проходить саме так, як нам хочеться. Порушення водно-електролітного балансу, неправильне харчування, надмірні фізичні навантаження, різкі перепади температури і т.д. – все це стає причиною появи або загострення серцево-судинних проблем.

У зв’язку з цим запрошуємо Вас в лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ», де Ви можете виконати ЕКГ, УЗ-дослідження серця і доплерографію судин. До того ж, в нашій клініці Ви можете отримати консультацію кардіолога, яка дозволить не тільки поставити правильний діагноз і призначити результативне лікування, але і здійснити контроль за Вашим станом. Крім цього, наш фахівець підкаже Вам які препарати і в якому обсязі Вам варто приймати. Подбайте про своє здоров’я! Не нехтуйте консультацією фахівця, особливо, якщо Ви знаєте про свою серцевої проблеми.

Завжди готові допомогти Вам за адресою вул. Академіка Павлова, 162 Г. Телефони для консультації і записи: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам