Обострение ЛОР-заболеваний в весенний период. Приглашаем на прием к отоларингологу!Новини 

Загострення ЛОР-захворювань у весняний період. Запрошуємо на прийом до отоларинголога!

Весна, як правило, асоціюється у нас з теплом, сонцем, пожвавленням природи … Однак в даний період погода є досить мінливою, що служить частою причиною простудних захворювань, які в свою чергу призводять до загострення ЛОР-захворювань. У зв’язку з цим запрошуємо Вас на прийом до отоларинголога в лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ».

В першу чергу наш ЛОР уважно вислухає Ваші скарги та проведе огляд. Крім цього, як правило, виконується рентгенографічне дослідження навколоносових пазух. Потім, виходячи з отриманих результатів, Вам буде призначено ефективне і відповідне лікування.

Пам’ятайте, що для нашого здоров’я дуже важливо, чим ми дихаємо, яку воду п’ємо і що їмо, тому рекомендуємо Вам стежити за своїм харчуванням і способом життя в цілому. Якщо все-таки захворювання здолає Вас, то не займайтеся самолікуванням і вчасно зверніться до лікаря, який неодмінно Вам допоможе. Будьте здорові!

Ми чекаємо Вас за адресою: вул. Академіка Павлова, 162 Г. Отримати консультацію і записатися на прийом можна заповнивши відповідну форму на сайті або за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам