Уход за кожей лица после 45 лет в лечебно-диагностическом центре «ЦМЭИ». Мы поможем сохранить красоту и молодость Вашей кожи!Новини 

Догляд за шкірою обличчя після 45 років в лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ». Ми допоможемо зберегти красу і молодість Вашої шкіри!

Багато жінок припускають, що після 45 років вже нічого не поробиш, відбувається природне старіння шкіри, зупинити яке неможливо, та й не потрібно. Але це не так. Обов’язково потрібно і, звичайно ж, можна. Досить знайти косметолога, який зможе правильно підібрати антивікову програму, виходячи з індивідуальних особливостей Вашої шкіри.

Важливо відзначити, що після 45 років одного очищення, глибокого зволоження і живлення шкіри мало. Необхідно також підтримувати її тонус, тому крім пілінгу і спеціальних масок для обличчя антивікова програма включає в себе ліфтинг-процедури. В результаті кількість зморшок помітно зменшиться, шкіра обличчя стане пружною і підтягнутою, підвищиться її тонус.

Косметолог клініки «ЦМЕІ» допоможе Вам зберегти здоров’я, красу і молодість Вашої шкіри! Ми знаходимося за адресою: вул. Академіка Павлова, 162 Г. Телефони для консультації: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам