В лечебно-диагностическом центре «ЦМЭИ» прием ведет гастроэнтерологНовини 

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» прийом веде гастроентеролог

На сьогоднішній день буквально кожна п’ята людина має проблеми з органами травлення. І це зовсім не дивно. Адже ми з Вами постійно кудись поспішаємо, вічно занурені в справи і турботи, в результаті чого нам просто елементарно не вистачає нормально поїсти, все обходиться легкими перекусами на ходу. Крім цього, при появі характерних симптомах гастроентерологічного захворювання, ми просто нехтуємо ними і чекаємо, поки все пройде само собою. Однак так не буває.

Якщо протягом тривалого часу Вас турбує біль в області шлунка, печіння в животі, відрижка і т.д. Рекомендуємо якомога швидше звернутися по спеціалізовану медичну допомогу. Для постановки вірного діагнозу і призначення адекватного лікування ми готові запропонувати Вам УЗД органів шлунково-кишкового тракту, ph-тест на кислотність, лабораторну діагностику і консультацію досвідченого і грамотного гастроентеролога.

Не займайтеся самолікуванням, довірте своє здоров’я фахівцям! Ми знаходимося за адресою вул. Академіка Павлова, 162 Г. Консультація та запис за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам