3D и 4D УЗИ при беременности ЦМЭИСтатті 

3D і 4D УЗД при вагітності

Кожна жінка, перебуваючи в цікавому положенні з великим нетерпінням чекає поява на світ свого малюка. Щоб відчути радість наближається материнства, нові незвідані до цього почуття і емоції, можна познайомитися з малюком ще задовго до пологів. І це можливо зробити за допомогою УЗД 3d/4d в лабораторно-діагностичному центрі «ЦМЕІ».

На сьогоднішній день крім стандартного (плоского) 2D УЗД існує УЗД 3D/4D. У чому ж принципові відмінності між ними? 3D УЗД-надає об’ємну, однак нерухому картинку. 4D дослідження, в свою чергу, дає можливість не тільки отримати об’ємну картинку, але і споглядати те, чим малюк займається саме в цей момент часу – абсолютно всі його рухи. Хіба це не чудово?

Під час 4D УЗД майбутні батьки можуть побачити, як їх малюк посміхається, позіхає або смокче пальчик. До того ж Ви можете особисто бачити і перерахувати всі пальчики крихти, тим самим заспокоїти себе, що ніяких проблем немає і бути не може. Крім цього ви можете записати DVD c першими рухами малюка і зберегти його на довгу пам’ять в сімейному архіві.

Виконувати УЗД під час вагітності рекомендує не менше ніж 3 рази (10-14; 20-24; 30-32 тижні). При цьому дослідження на кожному триместрі дозволить отримати певну інформацію:

  • 10-14 тижні – уточнення терміну вагітності, визначення передбачуваної дати пологів, Діагностика хромосомних захворювань;
  • 20-24 тижні – визначення статі дитини, порівняння розмірів кінцівок, маси тіла, розмірів внутрішніх органів з нормами відповідно до терміну вагітності;
  • 30-32 тижні – заключне УЗД, яке дає можливість визначити розташування малюка перед пологами, його активність, розташування пуповини, стан шийки матки.

Проведення ультразвукових скринінгів дозволяє контролювати стан майбутньої мами і малюка. Для цієї процедури в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ використовується сучасне обладнання, яке дає можливість отримати кольорове зображення високої точності і розглянути зовнішність малюка у всіх подробицях.

Таким чином, 3D/4D УЗД – це прекрасний метод, який дозволить майбутнім батькам зрозуміти на кого схожий їх малюк ще до його народження. До того ж ультразвукове дослідження абсолютно безпечно і не робить негативного впливу ні на матусю, ні на малюка.

Вам будет также интересно

Leave a Comment