<
Covid-19. Почему ПЦР? Когда нужно ИФА?Статті 

Covid-19. Чому ПЛР? Коли потрібно ІФА?

Вже тривалий період часу весь світ протистоїть коронавірусної інфекції COVID-19. У зв’язку з цим кожен з нас повинен не тільки знати, як відбувається зараження, які заходи профілактики існують, але і бути обізнаним про те, які виділяють методи тестування на коронавірус, чим вони відрізняються і який аналіз слід здавати в кожному конкретному випадку. Іншими словами-поінформований, значить, озброєний.

ПЛР тест на Ковід. Для чого проводиться?

ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція) відноситься до прямих методів виявлення збудника інфекції, який дає можливість виявити РНК вірусу SARS-CoV-2 в мазку зі слизової носоглотки/ротоглотки в режимі Real-time.

Аналіз, виконаний даним методом, має високу чутливість (мінімальна концентрація РНК вірусу в досліджуваному зразку) навіть на ранній стадії розвитку захворювання, тобто в той момент, коли ще немає характерних симптомів.

ПЛР аналіз на коронавірус дозволяє визначити не тільки факт того, що людина захворіла, але і наявність самого збудника. ПЛР-єдиний вид дослідження, який дає підстави для постановки діагнозу «COVID-19». Крім цього, ПЛР-тест потрібен для розуміння того, що людина одужала.

ІФА діагностика на Covid – 19 (антитіла до коронавірусу). Коли потрібно здати аналіз на антитіла?

Імуноферментний аналіз (ІФА) виявляє імунну реакцію на вірус, а саме рівень антитіл (імуноглобуліни 2-х типів: M(IgM) і G (IgG). Наявність IgM говорить про гострий процес захворювання, IgG – позначає, що людина перехворіла або вже виробилися антитіла до захворювання після зараження вірусом.

Антитіла класу ІgМ проявлятися, як правило, на 5 день після появи перших ознак захворювання і їх рівень зростає до 14 дня. Після їх рівень поступово знижується. Антитіла класу IgG з’являються на 11-20 день від появи симптомів COVID-19.

Тому немає сенсу виконувати аналіз методом ІФА в перші дні захворювання-результат може бути негативним, але його не можна вважати достовірним.

Тест на коронавірус (ПЛР, ІФА). Де пройти в Харкові?

Вам необхідно здати аналіз на коронавірус в Харкові (для виїзду за кордон і госпіталізації в тому числі)? Лабораторія “ЦМЕІ” до Ваших послуг – у нас ви можете здати аналіз методом ПЛР, а також виконати аналіз на антитіла до коронавірусу. Для цього при собі достатньо мати паспорт (для дитини – свідоцтво про народження і паспорт батька).

Скільки коштує тест на коронавірус? Ціна аналізу на Covid – 19 в Харкові

У лабораторії ЦМЕІ здійснюється якісне визначення РНК збудника COVID-19 в зіскрібку клітин з носоглотки методом ПЛР в режимі реального часу:

  • ПЛР аналіз на коронавірус – зішкріб з носоглотки) – 850,00 грн;
  • Терміновий аналіз ПЦР на COVID-19 – 950 грн.

При необхідності Ви можете отримати результати аналізів англійською мовою.

Також в наших лабораторіях по місту проводиться аналіз на коронавірус методом ІФА:

  • IgM-250-00 грн;
  • IgG-250-00 грн;
  • Пакет № 5.3.4 коронавірус SARS-Cov-2-AT IgM+IgG (COVID-19) – 450-00 грн.

** – ціна актуальна на січень 2021 р.

Будьте здорові!

Вам будет также интересно

Комментарии: