<
Детский прием. Диспансеризация.Статті 

Дитячий прийом. Диспансеризація.

Диспансеризація дітей – форма медичного контролю за станом здоров’я дитини, за його фізичним і нервово-психічним розвитком. Лікар-педіатр лікувально-діагностичного центру ЦМЕІ зазначає, що результат даного заходу безпосередньо пов’язаний з регулярністю процесу.

Диспансеризація дітей. Для чого проводиться? Її цілі і завдання

Диспансеризація спрямована на попередження/виявлення захворювань на ранніх етапах розвитку проблеми, а також на попередження розвитку рецидивів. Батьки, які уважно і відповідально ставляться до здоров’я і розвитку дитини повинні розуміти – чим більш детально обстежений їх малюк зараз, тим більша ймовірність виявити патологію на початковому етапі. Завдяки цьому, вдасться вирішити наявну проблему і не допустити її переходу в хронічну форму.

Диспансеризація перед дитячим садком або школою (Харків)

Щорічний плановий медичний профогляд дитини-це не просто отримання Довідки за формою 086-1 / 0. При великому бажанні її можна отримати і по знайомству, як багато, на жаль, і роблять. Це серйозна і трудомістка злагоджена робота різних вузькопрофільних фахівців (педіатра, хірурга, гастроентеролога ,офтальмолога( окуліста), невролога, ЛОР-лікаря і т. д.) з додатковим проведенням певних діагностичних заходів:

  • Аналізи (клінічний аналіз крові і сечі, зішкріб на ентеробіоз і аналіз калу на яйця глистів);
  • УЗД.

У зв’язку з медичною реформою при диспансеризації обов’язковим є прийом педіатра і офтальмолога, консультація інших фахівців – за призначенням лікаря. Якщо дитина перебуває на диспансерному обліку у будь-якого фахівця, консультація лікаря в цьому випадку просто необхідна. Вона буде потрібна до тих пір, поки діагноз не буде знятий.

Безумовно, диспансеризація дитини вимагає від батьків певних фінансових витрат, а також сил і терпіння, але ми говоримо про здоров’я вашого малюка, здоров’я якого безцінне.

У підсумку, після проведення диспансеризації ви будете мати інформацію про стан здоров’я вашого малюка. Крім того, ви зможете ознайомитися з факторами ризику розвитку того чи іншого захворювання, отримаєте інформацію про проведення необхідних профілактичних заходів. Також, на підставі результатів діагностики та висновків фахівців, педіатр зможете підібрати групу здоров’я для вашої дитини.

Диспансеризація дітей в Харкові

Диспансеризація дітей (Харків) – одна з послуг медичного центру «ЦМЕІ» на Салтівці. У нашій клініці ваша дитина може пройти профілактичний медичний огляд грамотних і уважних дитячих фахівців, здати аналізи, виконати УЗД – і все це за доступною ціною, в комфортній і доброзичливій обстановці. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам