Диетология, нутрициологияСтатті 

Консультація дієтолога, нутриціології. Що ми можемо Вам запропонувати?

Шановні пацієнти! У нашому лікувально-діагностичному центрі Ви можете скористатися послугами дієтолога-нутриціології. Прийом веде грамотний і досвідчений фахівець Мірошникова Жанна Валеріївна.

Персоналізований підхід в корекції раціону і дотримання розробленого плану харчування дозволить вам:

  • Диетология, нутрициологиязнизити вагу і сформувати правильні харчові звички, тим самим добитися стійкого результату без ризику повернення зайвих кілограмів і набути впевненості в собі;
  • застосовувати принципи усвідомленого вибору продуктів харчування в свій раціон і навчитися визначати розмір своєї порції без судомного підрахунку калорій;
  • не чуючи голоду поступово рухатися до поставлених цілей в схудненні без шкоди для здоров’я;
  • нормалізувати (збалансувати) харчування за рахунок внесення в раціон різноманітних і доступних продуктів і тим самим забезпечити надходження всіх незамінних харчових речовин.

Алгоритм обстеження и розробка індівідуальніх програм корекції ваги

Первинна консультація:

  • Опитування і збір анамнезу для оцінки харчового статусу і загального стану здоров’я (тестування, заповнення анкети, оформлення персональної картки).
  • Огляд включає комплексне фізичне обстеження (аускультація, перкусія, пальпація, вимірювання артеріального тиску і пульсу), визначення антропометричних даних (зріст, вага), вимір кіл тіла, визначення ІМТ, індексу вісцерального ожиріння, ЕКГ дослідження.
  • За свідченнями, призначення додаткових досліджень, що дозволить зрозуміти причину проблем зі здоров’ям.
  • Видача попередніх рекомендацій і довідкових матеріалів з харчування, ведення харчового щоденника і розширенню рухової активності протягом дня.

Інтерпретація отриманих даних дозволить визначитися з причинами надлишку ваги і розробити ефективну схему і програму корекції ваги особисто для вас.

Повторна консультація за результатами додаткового обстеження (розробка індивідуального раціону та системи живлення):

  • За даними додаткового обстеження робиться терапевтичний висновок про стан здоров’я, при необхідності медикаментозне лікування.
  • За результатами ведення харчового щоденника і відповідно до індивідуальних розрахунків на підставі антропометричних даних, способу життя, наявних харчових звичок, надається персональний план корекції харчування і необхідний раціон для досягнення поставлених цілей пацієнта.

Контрольні візити і їх кількість в залежності від розробленої програми, корекція плану харчування.

 

Вам будет также интересно

Leave a Comment