<
Эрозия шейки матки. Современные и эффективные методики леченияСтатті 

Ерозія шийки матки. Сучасні та ефективні методики лікування

Ерозія шийки матки … Поширена проблема, з якою хоча б раз, але всі знайомляться 3 з 5 жінок. Але! Не всі поспішають її вирішувати, припускаючи, що в цьому немає нічого страшного. Не варто настільки безтурботно ставитися до власного здоров’я. Важливо своєчасно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. Наш медичний центр на Салтівці готовий запропонувати вам сучасне і безпечне лікування ерозії.

Чому розвивається ерозія шийки матки?

Основними провокуючими факторами даного захворювання є:

 • Порушення мікрофлори в статевих шляхах;
 • Механічні пошкодження (невірним чином вставлена спіраль, грубий статевий акт і ін.)
 • Інфекційно-запальні процеси;
 • Зниження імунітету та ін.

Ерозія шийки матки. Основні симптоми або коли слід відправитися до гінеколога?

У деяких випадках ерозія протікає без наявності характерних симптомів. Іншими словами дізнатися про дане захворювання ви можете тільки під час гінекологічного огляду. Але! Це, як правило, стосується ерозії, яка з’являється внаслідок механічних пошкоджень.

Що стосується захворювання, яке виникло на тлі інфекційного процесу, то може бути присутнім ряд наступних симптомів:

 • поява виділень (після інтимної близькості, підняття важких предметів, важкої фізичної роботи);
 • роздратування, свербіж, печіння в області статевих органів;
 • ріжучі болі при сечовипусканні.

Все це ознаки ерозії шийки матки. Спостерігаєте їх у себе? Необхідно звернення до гінеколога.

Діагностика ерозії. Кольпоскопія (Харків)

Подібна діагностична процедура дає можливість дати оцінку стану тканин, для чого використовується багаторазове збільшення, а також додаткове освітлення. Завдяки цьому вдається виявити навіть мінімальні патологічні зміни в тканинах, а, значить, своєчасно підібрати необхідне лікування.

Додатково також можуть бути рекомендовані лабораторні дослідження:

 • Мазок з піхви на мікрофлору;
 • Бактеріологічні та цитологічні дослідження;
 • Аналіз крові (загальний, біохімія) та ін.

Лікування ерозії в ЦМЕІ. Який метод вибрати?

Хочемо звернути Вашу увагу на 2 безпечних методу лікування ерозії шийки матки, які підходять дівчатам / жінкам різних вікових категорій, родили в тому числі:

 • Лазерна терапія – лазерний вплив (лазерний промінь) направляється строго в область утворення змінених клітин. В результаті вдається усунути (випарувати) пошкоджені клітини, а зона впливу в повній мірі відновлюється новими клітинами. В ході лазерного впливу відбувається одночасне “запаювання” дрібних капілярів, тобто виключений ризик появи кровотечі і розвитку бактеріальної інфекції.
 • Радіохвильова терапія – передбачає використання спеціального приладу-електрода, який випромінює хвилі високої частоти. Спрямована дія хвиль призводить до нагрівання і випаровування клітин, при цьому здорові тканини не зачіпаються. В ході радіохвильового впливу на шийці матки не залишається рубців і шрамів, а також не змінюється її форма.

Хороший гінеколог (Харків). Де знайти?

У медцентрі ЦМЕІ на Академіка Павлова, а також у філії на Дружби Народів ви можете отримати гінекологічну консультацію у грамотних і кваліфікованих фахівців вищої категорії, кандидатів і докторів медичних наук. Грунтуючись на результатах діагностики, доктор поставить правильний діагноз і підбере відповідні лікувальні заходи. Що стосується лікування ерозії шийки матки, то відповідний метод лікування є строго індивідуальним, при якому зважуються всі «ЗА» і «проти» безпосередньо разом з Вами. Будьте здорові!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам