<
Флеболог. Когда необходима консультация специалиста?Статті 

Флеболог. Коли необхідна консультація фахівця?

Ви стали помічати, що останнім часом Ваші ноги стали сильно набрякати, на них з’явилися судинні зірочки? Крім того присутнє відчуття тяжкості, печіння? Рекомендуємо Ви не відтягувати, а своєчасно звернутися за консультацією до лікаря-флеболога. Це вузькопрофільний фахівець, який займається діагностикої, лікуванням і попередженням захворювань вен (варикоз, тромбофлебіт, атеросклероз, венозний набряк і ін.). Отже, чим допоможе флеболог?

Перші симптоми захворювань вен. Що повинно Вас насторожити?

  • Флеболог. Когда необходима консультация специалиста?відчуття тяжкості в гомілках і стопах;
  • присутні хворобливі відчуття особливо після фізичної роботи;
  • набряк кінцівок (як правило, переважно спостерігається у вечірній час);
  • оніміння кінцівок під час ходьби;
  • періодичні судоми в нічний час;
  • утворення судинних сіточок або зірочок.Присутність хоча б одного симптому може сигналізувати про появу венозних порушень. У зв’язку з цим не варто зволікати з візитом до фахівця. Пам’ятайте, самолікування може тільки погіршити наявну проблему.

Лікування захворювань вен в Харкові

В лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ веде прийом лікар-флеболог, кандидат медичних наук Кулик Андрій Олександрович. Перш ніж призначити лікування доктор проведе необхідну діагностику, яка може включати: проведення УЗД, здачу аналізів, а також консультацію інших фахівців.

Спеціалісти нашої клініки проводять лікування з використанням сучасних щадних методик і технологій, а саме за допомогою хірургічного радіохвильового скальпеля. Тому Ваші страхи з приводу того, що Вас очікує серйозне хірургічне лікування з подальшою появою шрамів і рубців можуть залишитися в минулому.

 

Вам будет также интересно

Комментарии: