<
Лазер в дерматологии. Преимущества его использованияСтатті 

Лазер в дерматології. Переваги його використання

Ультрафіолетове випромінювання, гормональні зміни в організмі, прийом певних медикаментів, різні травми і ін. – все це робить свій вплив на наші шкірні покриви.

Крім того, не варто забувати про природний процес старіння, який призводить до утворення пігментних плям і судинних сіточок. Сьогодні вирішити всі ці проблеми ефективно без болю допомагає лазерна терапія.

Лазер в дерматології. Які проблеми вирішує?

  • Лазер в дерматологии. Преимущества его использованияБезпечне видалення шкірних новоутворень (бородавки, родимки, папіломи, фіброми, кератоми) – домогтися бажаного ефекту вдається за рахунок випарювання і коагуляції тканин. Після видалення утворення на поверхні шкіри не залишається рубців.
  • Крізьшкірне видалення судинних патологій шкіри (телеангіектазії, гемангіоми, купероз, судинна сітка на ногах).
  • Лікування прищів і вугрів (акне) – лазер має бактерицидну дію на проблемні ділянки шкіри, в результаті чого кількість висипань стає меншим, усувається запалення і подразнення.
  • Лікування грибка нігтів – результативна і безпечна методика, яка може проводитися навіть вагітним пацієнткам.
  • Шкіра навколо присутнього дефекту не пошкоджується (не залишається рубців). Крім того, видалення утворень не супроводжується кровотечею.

Рішення дерматологічних проблем в Харкові

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» застосовуються тільки сучасні і надійні методики з видалення новоутворень і омолодження шкіри (лазерна терапія, плазмоліфтінг і ін.). У нашій клініці веде прийом грамотний лікар-дерматолог Мошна Марія Іванівна, яка проконсультує Вас, оцінить стан Вашої шкіри і підбере варіант лікування, що підходить саме Вам.

Вам будет также интересно

Комментарии: