Лазер в гинекологии. В чем его эффективность?Статті 

Лазер в гінекології. У чому його ефективність?

Висока проникаюча здатність, атравматичность і безболісність – все це дозволяє здійснювати якісне лікування гінекологічних проблем за допомогою лазера: лазерна коагуляція ерозій, дисплазій, лейкоплакій, вогнищ ендометріозу, видалення кіст, поліпів, папілом, кондилом. У медцентрі «ЦМЕІ» за допомогою лазера також здійснюється ефективне лікування наступних делікатних жіночих проблем:

  • стресове нетримання сечі;
  • пролапс (опущення, випадіння) геніталій;
  • вагінальна слабкість;
  • атрофія слизової піхви (інтимне омолодження);
  • різні форми жіночих сексуальних дисфункцій.

Нетримання сечі у жінок. Лікування за допомогою лазера

Лазер в гинекологии

Прийнято, що така проблема, як нетримання сечі частіше зустрічається у жінок старшого віку і пов’язане це з природним ослабленням м’язів таза. Однак після пологів у деяких молодих жінок також відзначається дана проблема. При цьому в більшості випадків сеча підтікає не постійно, а після важких фізичних навантажень, під час нервового перенапруження і т.д.

Для лікування подібної проблеми в медцентрі «ЦМЕІ» в Харкові активно застосовується лазеротерапія. В результаті вдається домогтися зміцнення стінок піхви, відповідно підвищити якість життя жінки – поліпшується якість статевих стосунків, дівчина без докорів сумління може надягати різні наряди, навіть облягаючі і не переживати про мимовільне сечовипускання.

Інтимна пластика або лазерне омолодження піхви в ЦМЕІ

Основою пролапсу геніталій є родова діяльність. Також подібна проблема виникає і з наступних причин: часті пологи, підвищені фізичні навантаження, гормональні порушення, проведення операцій гінекологічного профілю, в ході яких відбувається велике утворення рубцевої тканини.

У медичному центрі «ЦМЕІ» застосовується терапевтичний і хірургічний лазер.

Вже через три дні жінки можуть відновлювати нормальне статеве життя, і забути про неприємні відчуття під час нього.

Вам будет также интересно

Leave a Comment