<
Лечение лазером в ХарьковеСтатті 

Лікування за допомогою лазера в Харкові

Шановні пацієнти! Нагадуємо Вам, що з 9 липня 2018 року працює філія медичного центру «ЦМЕІ» на Дружби Народів, 238 А. У стінах медцентру Ви можете пройти, як терапевтичне, так і хірургічне лікування з допомогою лазера, завдяки якому швидко і безболісно вдається позбутися від безлічі патологій.

Лазеротерапія. Трохи про методику

Даний метод терапії –  вплив на організм людини лазером низької потужності, який характеризується антибактеріальним і антивірусним ефектом. В ході процедури лікар впливає на уражену ділянку протягом 10-15 хвилин. В результаті лазерне випромінювання апарату проникає в тканини на певну глибину і викликає зміни на клітинному рівні.

Багато пацієнтів необґрунтовано побоюються того, що використання лазера може завдати шкоди організму. Наприклад, порушується слух, зір або негативно впливає на статеву функцію. Хочемо Вас заспокоїти. Це не так, під час лазеротерапії Ваш організм не страждає. Адже використовуються спеціальні лазери з відповідною довжиною хвилі лазерного випромінювання, потужністю, режимом дії і глибиною впливу на шари шкіри.

 

Лікування ЛОР-захворювань за допомогою лазера в Харкові

Лечение с помощью лазера

В отоларингології лікування за допомогою лазера досить поширене, як серед дорослих, так і серед дітей. Лазерна терапія – ідеальний варіант для тих пацієнтів, які не переносять вигляду крові, і боятися болю (зокрема, для дітей). Лікування за допомогою лазера абсолютно безболісне і максимально ефективне.

Суть лікування полягає в наступному: парниковий ефект, досягається при проведенні процедури, призводить до розширення судин, як результат – усунення хворобливих відчуттів і набряків. У свою чергу посилений приплив крові зводить до мінімуму ймовірність розвитку запалення.

Крім цього, спостерігається стійкий бактерицидний ефект. Виходячи з того, яке захворювання необхідно лікувати, здійснюється підбір інтенсивності лазерного впливу.

Які ЛОР-захворювання лікуються лазером?

 • гайморит;
 • тонзиліт;
 • риніт;
 • фронтит;
 • синусит;
 • гострий середній отит і ін

 

Лазер в гінекології

Плазмолифтинг в гинекологии

Крім отоларингології лазер широко застосовується і в гінекології. Лазер дозволяє вирішувати всі завдання амбулаторної гінекології: лазерна коагуляція ерозій, дисплазій, лейкоплакій, вогнищ ендометріозу, видалення кіст, поліпів, папілом, кондилом і т.д.

Суть методу полягає в тому, що здійснюється рівномірний глибокий прогрів тканин. Як підсумок – скорочення площі тканини і запуск процесів вироблення нового колагену, при цьому відбувається відновлення структури старого колагену (стиснення його волокон).

Крім цього поліпшується циркуляція крові, харчування та насичення киснем. В результаті спостерігається підвищення тонусу тканин, вони стають більш еластичними і пружними.

З якими жіночими інтимними проблемами вдається боротися за допомогою лазера?

 • нетримання сечі;
 • пролапс геніталій;
 • синдром вагінальної релаксації;
 • атрофія слизової піхви;
 • різні форми жіночих сексуальних дисфункцій і ін.

 

Лазер в дерматології і косметології

Лечение с помощью лазера

Шкірні покриви щодня піддаються несприятливому впливу навколишнього середовища. Так, ультрафіолетове випромінювання, генетичні особливості, гормональні зміни в організмі, різні травми, прийом певних лікарських препаратів і ін., а також природний процес старіння стають причиною появи на шкірі пігментних плям, рубців, шрамів, судинних сіток. Вирішити подібні проблеми дозволить лазерна терапія.

Отже, з якими проблемами дозволяє впоратись лазерна терапія в косметології і дерматології?

 • Видалення шкірних новоутворень – йдеться про видалення таких утворень, як бородавки, папіломи, родимки, кератоми, фіброми. Видалення здійснюється за рахунок випаровування і коагуляції тканин. Використання лазера абсолютно безпечно. Крім того, відсутні ускладнення у вигляді кровотеч, бактеріального зараження і рубців.
 • Крізьшкірне видалення судинних патологій шкіри (телеангіектазії, гемангіоми, купероз, судинна сітка на ногах).
 • Лікування прищів і вугрів (акне) – подібний ефект досягається завдяки бактерицидній дії лазерного випромінювання низької інтенсивності. В результаті зменшуються вугри і висипання, усувається роздратування, а шкірні покриви стають більш здоровими.
 • Лікування грибка нігтів.

При цьому лазерний промінь впливає тільки на сам присутній дефект, від якого пацієнт хоче позбутися, шкіра навколо не пошкоджується.

Лікування за допомогою лазера. Де виконати в Харкові?

У філії медичного центру «ЦМЕІ» використовується сучасне високотехнологічне лазерне обладнання, а фахівці нашого медичного центру пройшли спеціальне навчання і володіють останніми методиками в області лазерної терапії. Запрошуємо Вас на консультацію в нашу клініку. Запис за телефонами: 098-758-99-76; 099-686-15-68, 066-332-96-02, 057- 780-96-41.

Вам будет также интересно

Комментарии: