<
Металлокерамика: плюсы и минусы, ЦМЭИСтатті 

Металокераміка: плюси і мінуси

На сьогоднішній день багато пацієнтів для відновлення цілісності зубного ряду вибирають для себе протезування. В даний час стоматологічний ринок готовий запропонувати найрізноманітніші варіанти ортопедичних конструкцій, які характеризуються як відмінними естетичними, так і функціональними властивостями. Пропонуємо сьогодні більш детально розглянути металокерамічні конструкції, а також зупиниться на їх плюсах і мінусах.

Що собою являють металокерамічні конструкції?

Ортопедичні металокерамічні конструкції складаються з основи, товщина якої близько 0,3-0,5 мм.такий каркас, виготовлений з кобальто-хромового або нікель-хромового сплавів або сплавів дорогоцінних металів (платина, золото, паладій) покривається зверху спеціальної керамічної масою. Потім для того, щоб отримати міцну хімічний зв’язок металу і кераміки отриману конструкцію обпалюють в спеціальній печі при температурі приблизно 950 градусів.

Металокераміка є одним з популярних матеріалів для виконання зубних протезів, так як прекрасно поєднує в собі такі важливі характеристики як міцність конструкції, естетичність і максимальну схожість з фізико-механічними властивостями натуральної зубної емалі. Важливо відзначити, що дані протези рекомендують встановлювати в області жувальних зубів, так як вони відмінно справляються з високими функціональними навантаженнями.

Установка металокерамічних коронок і мостовидних протезів в Харкові

Безпосередньо перед установкою зубного протеза необхідно провести підготовку ротової порожнини. Стоматолог нашої клініки здійснює санацію зубів, а також процедури підготовки зубів і ясен до протезування. Після чого він знімає зліпок, який передається в зуботехнічну лабораторію для виготовлення коронки або мостовидного зубного протеза. Важливо відзначити, що лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ співпрацює тільки з кращими зуботехнічними лабораторіями Харкова, тому у відмінному результаті ви можете бути впевнені.

Також варто відзначити, що всі етапи протезування в нашому медичному центрі абсолютно безболісні, так як ми використовуємо сучасні, сертифіковані, а головне безпечні анестетики. Ви завжди можете бути впевнені в найвищій якості всіх стоматологічних послуг, які пропонує наша клініка, а наші ціни цілком розумні для сьогоднішнього дня.

Безперечні ЗА металокераміки

 • мінімальна обточування зубів;
 • комфортність і повна функціональність;
 • надійна і міцна конструкція;
 • не схильна до дії шкідливих бактерій і мікроорганізмів;
 • справляється з високими функціональними навантаженнями;
 • відсутність зазору між коронкою і яснами;
 • матеріал не тьмяніє і не змінюється по закінченню часу;
 • висока стійкість до фарбування;
 • схожість кольору і структури з природною емаллю;
 • простий догляд;
 • тривалий термін служби (близько 15 років);
 • прийнятна ціна.

Крім цього, даний матеріал практично не викликає алергії. Існує лише невеликий відсоток появи побічних ефектів (близько 5 %). Так, при виявленні печіння в роті, запалення або набряклості ясен необхідно, як можна швидше звернутися до стоматолога. Це може бути тимчасовою реакцією, а може бути і так, що саме у Вас проявилася алергія на даний матеріал, однак це буває досить рідко.

Догляд за металокерамічними коронками

Дані конструкції не вимагають спеціального догляду. Достатньо лише дотримуватися звичайних правил по догляду за ротовою порожниною:

 • щоденне чищення зубів два рази на день за допомогою зубної щітки і пасти;
 • використання зубної нитки для очищення проміжків між зубами;
 • регулярні профілактичні візити до стоматолога.

У тому випадку, якщо ви буде дотримуватися всі ці рекомендації, то ваші «нові» зуби прослужать вам довгий час, а ви будете володарем прекрасної посмішки.

Вам будет также интересно

Комментарии: