<
Новообразования желудочно-кишечного тракта ЦМЭИСтатті 

Новоутворення шлунково-кишкового тракту (онкомаркери СА 19-9, СА 72-4, РЕА)

В даний час згідно зі статистичними даними за минуле десятиліття у всьому світі відсоток онкологічних захворювань, що вразили шлунково-кишкових тракт, серед населення виріс в два рази. У зв’язку з цим лікарі онкологи всім пацієнтам, які знають про присутність у своїй родині осіб, які вже стикалися з раком кишечника, шлунка, поліпами прямої кишки і т.д. рекомендують звернутися на прийом до фахівця для проведення якісної діагностики. Сьогодні пропонуємо більш детально зупинитися на онкомаркерах шлунково-кишкового тракту, як основі достовірної діагностики захворювання.

Що таке онкомаркери? Для чого проводиться обстеження?

Онкомаркери або іншими словами пухлинні маркери являють собою спеціальні речовини, рівень підвищення яких символізує про присутність онкологічних проблем в певній групі органів. Визначення рівня онкомаркерів, як правило, проводиться для виявлення онкологічних захворювань в комплексі з іншими методами досліджень.

Хотілося б ще раз відзначити, що основна мета подібного лабораторного дослідження – це раннє виявлення злоякісної пухлини або метастазів. Крім того, аналізи на онкомаркери дозволяють контролювати призначену схему лікування.

Які онкомаркери відповідають за шлунково-кишкового тракту?

  • СА 72-4 (онкомаркер раку шлунка);
  • СА 19-9 (онкомаркер раку підшлункової залози);
  • РЕА (раково-ембріонального антигену).

Підготовка до здачі аналізів на онкомаркери. Що потрібно знати пацієнту?

  • рекомендується проводити дослідження в ранковий час натщесерце (останній прийом їжі за 8-12 годин до аналізів);
  • за добу до проведення аналізів настійно рекомендується не вживати алкогольні напої і жирну їжу;
  • у день дослідження слід утриматися від куріння;
  • у разі прийому будь-яких медикаментозних препаратів, проведення УЗД, рентгена або МРТ, попередити про це фахівця;

Аналізи на онкомаркери в Харкові: точний результат і доступна ціна

Виконати лабораторну діагностику на предмет онкомаркерів шлунково-кишкового тракту Ви можете в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ. У розпорядженні нашої лабораторії Сучасний високоточний аналізатор Сobas Е411 фірми «Roche» (Швейцарія), тому ви можете бути впевнені в достовірності отриманих результатів.

З цінами на послуги, що надаються нашою лабораторією ви можете, ви можете ознайомитися в розділі «Прейскурант лабораторії». Пам’ятайте, рання діагностика дозволить своєчасно виявити проблему, призначити своєчасне і результативне лікування або скорегувати його.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам