<
Осторожно родинка ЦМЭИСтатті 

Обережно родимка!

Досить частою причиною звернення в клініку ЦМЕІ є виникнення на шкірі різних видів новоутворень.

У людини з’являється стурбованість з приводу шкірного утворення. По-перше, людина усвідомлює естетичну непривабливість різних родимок, бородавок, папілом, кератом, гемангіом і т.п. По-друге, людина усвідомлює, який ризик для свого здоров’я представляють шкірні новоутворення. Основна небезпека, яку таять в собі «так звані родимки», полягає у виникненні процесу переродження тканини (злоякісні новоутворення). Тому при зміні кольору або форми того чи іншого новоутворення, а також при появі в цій області суб’єктивних відчуттів (свербіння, печіння, болю) необхідне проведення обов’язкового дерматологічного огляду.

Існує цілий ряд доброякісних новоутворень шкіри: родимки (невуси), бородавки, папіломи, гострі кондиломи, фіброми, гемангіоми, пігментні і «винні» плями, ксантелазми, контагіозні молюски. Найбільш поширеними на сьогоднішній день є родимки (невуси). Кількість і різноманітні види родимок не піддаються перерахуванню. Форма і забарвлення родимки (невуса) можуть сильно відрізнятися, втім, як і його розміри і локалізація. Інше часто зустрічаються шкірне новоутворення-бородавка. Виникнення на шкірі бородавок, як правило, спровоковано вірусним збудником (різними типами вірусу папіломи людини) і має вигляд розростання щільної шкірної тканини жовтуватого або звичайного кольору. Розрізняють долонно-підошовні, плоскі (юнацькі), Генітальні бородавки. Ксантелазма є результатом порушення ліпідного обміну в організмі і проявляється у вигляді жовтих плоских утворень на століттях. Папіломи-освіти шкіри тілесного кольору. Папілома може мати плоску або опуклу форму. Найбільш часто даний вид новоутворень локалізований в області шиї, повік, пахвових западин, природних складок.

Видалення новоутворень в клініці ЦМЕІ проводиться методом електрокоагуляції.

Процедура видалення новоутворень в нашій клініці відрізняється комфортністю процедури, швидкістю (займає 10-20-30 хвилин), щадним дією на навколишні тканини і швидким загоєнням. Наші фахівці зроблять Вашу шкіру по справжньому привабливою!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам