Лечение суставов и позвоночникаСтатті 

Лікування суглобів і хребта

Лечение суставов и позвоночникаКоли суглоби здорові, ви рухаєтеся легко, не відчуваючи болю і скутості. Сьогодні захворювань суглобів піддана більша частина населення, причому не тільки похилого, а й середнього, і молодого віку. В даний час є прогресивні методики, що застосовується в комплексній терапії хвороб суглобів. Він зарекомендував себе як ефективний і при цьому безпечний спосіб лікування, що дозволяє істотно поліпшувати стан суглобів і якість життя пацієнтів.

Відновлення рухливості суглобів

Сучасна методика відновлення рухливості суглобів, зняття запалення – проведення спеціальної ін’єкції, яка сприяє більш швидкому загоєнню і регенерації пошкоджених тканин організму.

Крім того, даний передовий метод лікування суглобів дає можливість в значній мірі збільшити ефективність багатьох методів лікування, а також знизити медикаментозне навантаження.

Ін’єкція може виконуватися в ліктьовий, колінний, плечовий, гомілковостопний, тазостегновий суглоби, а також уздовж хребта. Відбувається відновлення пошкодженої ділянки. В результаті мікротравми гояться, поверхня суглоба стає більш гладкою, а також спостерігається відновлення структури кісткової тканини.

Застосування методу в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату (артрити, артрози та ін.) Має такі переваги:

 • поліпшується кровообіг в суглобах;
 • хворобливість, набряклість і скутість помітно зменшуються;
 • зняття запалень і відновлення тканин;
 • стан стабілізується, з’являється можливість знизити дозу медикаментів і перейти з одного препарату на інший;
 • вдається усунути не симптоми захворювання, а його причини;
 • немає періоду реабілітації, тобто відразу після процедури Ви можете повертатися до звичного життя;
 • ризик появи алергічної реакції або непереносимості процедури зведений до нуля.

Що стосується недоліків, то до них можна віднести необхідність проведення ін’єкцій, а також вартість проведення процедури, не дивлячись на те, що ціна є досить прийнятною, процедура все ж таки не безкоштовна.

Які проблеми вирішує даний метод?

Лечение суставов и позвоночника

Захворювання суглобів пов’язані з болями, вони викликають обмеженість в русі, а з часом зміни форми пальців і викривлення хребта. Доведено, що токсичні метаболічні компоненти, негативно впливають на суглоби і викликають системні порушення в організмі. Видалення цих речовин з крові дозволяє привести в форму компенсації ряд захворювань:

 • травми суглобів;
 • артрит і артроз;
 • міжхребцеві грижі;
 • бурсит;
 • міофасціальний синдром;
 • коксартроз;
 • тендиніт;
 • остеохондроз;
 • п’яткова шпора.

 

Підготовка до процедури

Лечение суставов и позвоночника

Метод є нетравматічним і безпечним. Однак, це лікувальна процедура, яка проводиться за показаннями, вимагає консультації фахівця і попереднього обстеження. В обов’язковому порядку необхідно провести тести на інфекційні захворювання: гепатити В і С, сифіліс (RW) і ВІЛ. Також при необхідності можуть бути призначені наступні аналізи:

Крім того, рекомендується повноцінно харчуватися кілька днів перед процедурою. Безпосередньо перед процедурою можна поснідати або випити чай.

Внутрісуглобні блокади. Як проводяться?

Процедуру виконують амбулаторно. Пацієнту встановлюють внутрішньовенний катетер. Кров забирається в безпечній кількості і обробляється в спеціальному апараті. Центрифугування відділяє клітинну масу від рідкої складової. Потім елементи крові і фізіологічний розчин вводять пацієнтові.

Процедура займає близько двох годин. Може знадобитися курс з 3-10 сеансів, точну їх кількість визначає лікар. У медичному центрі ЦМЕІ застосовується сучасний автоматичний апарат для проведення процедури. Використовуються стерильні набори одноразових матеріалів, що гарантує якість і безпеку лікування.

 

Чи існують протипоказання?

Маніпуляції з кров’ю вимагають обережності і врахування ситуацій, які можуть спровокувати кровотечу. Дана методика не використовується при виразковій хворобі, гострому геморої, при порушеннях згортання крові, у жінок під час критичних днів.

Лікування суглобів і хребта в Харкові. Куди звернутися?

Медичний центр ЦМЕІ проводить обстеження і комплексне лікування захворювань суглобів і хребта. Відновлення рухливості суглобів, лікування хребта в Харкові проводить хірург вищої категорії Білих Ірина Юріївна.

Наші пацієнти вже мали можливість переконатися в ефективності методу і високий професіоналізм Ірини Юріївни. Даний сучасний метод не вимагає зусиль пацієнта, але приносить швидкі відчутні результати в лікуванні суглобів.

Довіряйте професіоналам і повертайте собі радість руху!

Вам будет также интересно

Leave a Comment