Лечение молочницы в Харькове. Прием ведет гинекологСтатті 

Плазмоліфтінг інтимної зони. Коли робити?

Незалежно від віку кожна жінка хоче відчувати себе повноцінною і привабливою. Для цього необхідно піклуватися і доглядати не тільки за своєю шкірою і фігурою, але і за інтимним здоров’ям. Статеві органи є особливою делікатною областю тіла, яка відіграє важливу роль в житті будь-якої жінки. Плазмоліфтінг інтимної зони – дізнаємося більше про методику і показання до її проведення.

Так, у багатьох жінок після 30 років присутній певний дискомфорт в інтимному житті: неприємні або навіть хворобливі відчуття, відсутність задоволення під час статевої близькості і т.д. вирішити подібні проблеми сьогодні можливо за допомогою такого сучасного методу, як плазмоліфтінг.

Більш детально про це розповість Граділь Оксана Григорівна – кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, репродуктолог МЦ «ЦМЕІ».

Інтимний плазмоліфтінг для жінок. Коли слід проводити?

За допомогою плазмоліфтінга вдається виконати якісне лікування ряду гінекологічних захворювань, а також поліпшити якість сексуального життя.

Так, якщо діагностована аноргазмія (відсутність оргазму), то дана процедура сприяє поліпшенню трофіки тканин, а також підвищує чутливість точки G.

Проведення інтимного омолодження актуально для тих жінок, які використовують оральні контрацептиви. Так, до 30-40 років в жіночому організмі з’являються делікатні проблеми. Це пов’язано з тим, що відбувається менш активне вироблення гормонів, в результаті чого втрачається яскравість відчуттів і виникає сухість.

Як проводиться плазмоліфтінг інтимної зони?

Для проведення процедури використовується власна кров пацієнта. Попередньо виконуються лабораторні дослідження: загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз на статеві інфекції, аналіз на гепатит і ВІЛ. Потім в спеціальну пробірку береться кров з вени і відправляється в центрифугу, за допомогою якої здійснюється відбір аутоплазми. Після цього потрібні складові крові збагачуються високою концентрацією тромбоцитів і вводяться в проблемні ділянки інтимної зони.

Тромбоцити сприяють активізації природних процесів в організмі людини, які стимулюють ріст клітин (еластин, колаген, гормони, гіалуронова кислота, білки та ін.). В результаті шкірні покриви і слизова піхви стають більш щільними і пружними.

PRP-терапія є абсолютно безпечною процедурою, що пояснюється натуральністю вводиться кошти. Тому поява алергічної реакції повністю виключено. Крім того, проведення процедури абсолютно безболісне, при необхідності може використовуватися місцеве знеболююче.

Плазмоліфтінг в гінекології. Де виконати в Харкові?

Шановні жінки! Вам більше не потрібно терпіти біль і дискомфортні відчуття. У МЦ ЦМЕІ на Салтівці ви можете отримати консультацію грамотних гінекологів, а також провести ефективне лікування за допомогою передових методик, однією з яких є плазмоліфтінг.

Для отримання ефективного і тривалого рекомендується провести комплексну терапію, яка додатково може включати в себе лазерну терапію або біоревіталізацію.

Відгуки пацієнтів

Дарина, 28 років.

Привіт, робила плазмоліфтінг ще пів року тому. дивлюся він зараз в моді став. Звернулася до лікаря з приводу відсутності оргазмів після пологів. Не те щоб у мене були вони дуже яскраві.  Але після пологів стало просто “ніяк”. Народжувала сама, дочку з вагою 3900!  Розриви незначні, навіть не шили. На ГВ ми пробули до 1,2 м але з лактацією це навряд чи пов’язано – питала у лікаря.Під час статевого акту дискомфорту або болю не відчувала, але і приємних відчуттів теж. Вичитала про Плазмоліфтінг. Сходивши.  Робила двічі.  Після першої процедури здалося що ефекту немає, лікар вмовила повторити. Сама процедура не особливо болюча, але неприємна. Через 2 тижні після Другої я отримала те що хотіла і досі все в порядку.  А я вже думала що мені потрібно йти до сексопатолога або вдруге заміж))).  В підсумку залишилася дуже задоволена!

Альбіна Р, 56 років.

Лікувалася більше 3-х років після клімаксу з приводу сухості.  Змінила трьох лікарів. Прописали більше 6 різних свічок, не допомогло.  Потім сказали, що це вікові зміни і мені потрібно взяти себе в руки і заспокоїтися. Запевнили, що це атрофія слизової. Почала читати в інтернеті, знайшла про плазмоліфтінг і відгуки – 50 на 50. Зробила процедуру рік тому.  Ефект шикарний.  Вистачило місяців на 8. Буду повторювати.  свічок більше не хочу.

Оля, 35 років.

Процедура ефективна і хвора.  Що по відчуттях. Говорили що не боляче зовсім не боляче. У піхву мені і не було боляче.  Оніміння, поколювання.  А ось далі боляче. біля губ боляче і не приємно було.  Шкода не відразу попшикали знеболенням.

Попередній запис на прийом до фахівця здійснюється за телефонами:

+38 (057) 703-62-24; +38 (073) 036-60-56; +38 (0572) 65-18-75 – клініка на Академіка Павлова;

+38 (098) 758-99-76; +38 (099) 686-15-68; +38 (066) 332-96-02; +38 (057) 780-96-41 – філія на вулиці Дружби Народів.

Вам будет также интересно

Leave a Comment