Плазмолифтинг в косметологииСтатті 

Плазмоліфтінг в косметології

Плазмолифтинг в косметологии

Плазмоліфтінг в косметології (PRP терапія) – це унікальна процедура для безпечного омолодження і оздоровлення шкіри обличчя, декольте, волосистої частини голови, кистей, під час якої використовується власна збагачена тромбоцитами плазма пацієнта, оброблена в спеціалізованих для PRP пробірках.

Далі оброблена плазма вводиться ін’єкційно внутрішньошкірно в проблемні зони. Перед процедурою рекомендовано здати загальний аналіз крові для контролю достатньої кількості тромбоцитів. Також варто дотримуватися низкожирової дієти протягом декількох тижнів перед процедурою. В день процедури бажано не вживати багато кави, виключити алкоголь, куріння, дозволений легкий перекус.

Показання для плазмоліфтінга в косметології

  • в’яне шкіра (зниження еластичності, погіршення рельєфу і кольору шкіри);
  • акне;
  • алопеція (вогнищева, дифузна);
  • як відновлення після агресивних процедур (лазерне шліфування, дермабразія, кислотні пілінги).

Лікування алопеції (облисіння) у жінок і чоловіків в Харкові

Проблема випадання волосся один раз стосується хоча б раз в житті кожної людини. Волосся – це частина нашого образу, і розставання з ними це завжди стрес, як для чоловіків, так і для жінок тим більше. Зараз б’юті-індустрія обіцяє повернути колишню густоту, блиск і довжину волосся різними способами-починаючи від шампунів і закінчуючи самими різними зовнішніми лосьйонами, ампулами, спреями, народними засобами і ін’єкціями. Однак справжня проблема випадіння волосся зазвичай аж ніяк не так легко усувається і «лежить не на поверхні».

Існує кілька зовнішніх форм облисіння – вогнищева і дифузна і також кілька ступенів тяжкості кожної з них. Причинами випадіння волосся можуть бути, як фізіологічні (пов’язані з сезонністю, вагітністю, пологами), так і патологічні (дефіцитні стану, гормональна дисфункція, аутоімунні захворювання та інші). Тому підхід до лікування алопеції завжди повинен бути комплексним і починатися з повноцінного обстеження пацієнта і в разі виявлення патології повинен бути вироблений індивідуальний план лікування, який усуне стан, що призвів до облисіння.

Косметологія в цьому випадку може використовуватися як доповнення і помічник основного лікування. Сучасні косметологічні методи, використовувані в клініці ЦМЕІ для доповнення лікування і в якості доглядвових профілактичних – це PRP терапія (плазмоліфтінг волосистої частини голови), а також ін’єкційна мезотерапія з використанням мезококтейлю.

Пам’ятайте, що більш раннє звернення при скаргах на облисіння і виявлення основного причинного захворювання-це запорука гарного прогнозу для відновлення волосся.

 

Протипоказання для процедури

  • вірусні або мікробні шкірні захворювання в активній фазі в зоні ін’єкцій;
  • період вагітності та годування груддю;
  • індивідуальна непереносимість антикоагулянту.

Кількість процедур підбирається індивідуально в залежності від проблеми пацієнта. Періодичність процедур 1 раз в 3-4 тижні, обумовлена виробленням клітинних і імунних факторів захисту, коллагеноутворення.

Вам будет также интересно

Leave a Comment