Статті 

Правильна вагітність або що робити в очікуванні малюка?

З того моменту, коли ви дізналися про те, що незабаром станете мамою можна сміливо сказати, що у Вашому житті багато що змінилося – відчуття, бажання, звички, ставлення до оточуючих і т. д. ви починаєте приділяти багато уваги тому, як необхідно дотримуватися режиму дня, чи потрібно приймати вітаміни і т. д.

Ми всі прекрасно знаємо, що в Харкові стати на облік в період вагітності можна тільки в державній поліклініці, однак там, як правило, можна лише отримати консультацію гінеколога, а провести УЗД і здати необхідні аналізи не завжди надається можливим.

У зв’язку з цим запрошуємо Вас в наш медичний центр, в якому є сучасна лабораторія і УЗД-кабінет, в якому дослідження проводяться за допомогою апаратури останнього покоління, тому в достовірності результатів ви можете бути впевнені. Крім того, прийом здійснюють фахівці вищої категорії.

Кожна з нас, перебуваючи в «цікавому» положенні хоче бути впевнена в тому, що з її малюком все в порядку і його здоров’ю нічого не загрожує, тому довірити таку відповідальну справу необхідно тільки професіоналам, адже мова йде про життя відразу двох осіб. Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ пропонує майбутнім мамам проведення скринінгу під час 1, 2, 3 триместру вагітності (3D/4D УЗД), проведення лабораторного скринінгу (аналізи при вагітності), консультацію акушера-гінеколога і т. д.

3D і 4D УЗД для вагітних в Харкові

Дані види досліджень дають можливість отримати інформацію про пропорції і правильності розташування всіх частин тіла майбутньої дитини, переконатися в тому, що плід розвивається правильно, а також виключити можливість появи вродженої вади серця, аномалії розвитку особи, центральної нервової системи і т. д.

3D УЗД являє собою об’ємну, однак, нерухому картинку. У свою чергу 4D дослідження в доповненні до об’ємної картинці дає можливість не тільки отримати об’ємну картинку, але і унікальну можливість спостерігати за тим, чим займається малюк саме зараз. Крім того, ви можете побачити личко своєї майбутньої дитини, вперше познайомитися з ним і достовірно визначити стать дитини.

Обстеження проводиться на сучасному апараті фірми Medison, який є визнаним світовим лідером для проведення 3D / 4D дослідження, як за якістю одержуваного зображення, так і з безпеки впливу на майбутню маму і плід. Наша клініка одна з небагатьох в Україні, в якій є апарат такого рівня, тому ви можете бути впевнені, що обстеження буде проведено якісно і безпечно для Вас і вашого малюка. Також можна отримати перше фото малюка, записати DVD c першими його рухами і зберегти їх на довгу пам’ять в сімейному архіві.

Лабораторний скринінг при вагітності в ЦМЕІ

Після того як ви побачили заповітні дві смужки на тесті для вагітності і вирушили на прийом до гінеколога, він неодмінно направить Вас на здачу аналізів: клінічний аналіз крові і сечі, аналіз на визначення групи крові і резус-фактора, бактеріальний посів сечі і т.д. крім того, майбутній мамі необхідно буде зробити здачу крові на TORCH-інфекції, який дозволить визначити наявність антитіл Ig G і Ig M до вірусу краснухи, герпес-вірусу, токсоплазмозу і цитомегаловірусу.

До того ж обстеження в період вагітності не обходиться без біохімічного дослідження, яке дозволяє дати точну оцінку тому, як протікає вагітність і своєчасно виявити можливі патології. Фахівці нашої клініки також виконують лабораторний розрахунок ризиків під час вагітності з урахуванням рівнів біохімічних маркерів в сироватці крові майбутньої матері в першому і другому триместрі.

Лабораторні дослідження в нашій клініці здійснюються на обладнанні фірми Roche (Швейцарія) автоматичного типу. Крім того, при проведенні дослідження ми застосовуємо оригінальні тест-системи Roche, які пройшли відповідну атестацію для здійснення пренатальної лабораторної діагностики. Тому ви можете бути впевнені в достовірності та якості отриманих результатів.

Також хочемо вам нагадати, що в нашому медичному центрі ви можете скористатися комплексною пропозицією на здачу всіх необхідних аналізів в період вагітності. Це дасть можливість значно заощадити кошти, час і ваш спокій. Фахівці нашого лікувально-діагностичного центру подбають про Вас і вашу майбутню дитину, і незабаром ви будете тримати на руках здорового і прекрасного малюка!

Вам будет также интересно

Leave a Comment