Прием ведет офтальмолог ЦМЭИСтатті 

Прийом веде офтальмолог

Хороший зір – це неодмінна умова для повноцінного життя будь-якої людини. Завдяки йому ми отримуємо інформацію про навколишній світ. Однак сьогодні сучасній людині досить складно зберегти хороший зір. Ми дуже багато часу проводимо за комп’ютером, перед телевізором, не стежимо за освітленням при читанні книги, ведемо малорухливий спосіб життя, рідко гуляємо на свіжому повітрі. Всі ці фактори призводять до погіршення зору і в цьому випадку нам необхідна професійна допомога лікаря-офтальмолога.

Основні ознаки розвитку офтальмологічних захворювань:

 • почервонілі очі;
 • підвищена сльозотеча;
 • швидка стомлюваність очей;
 • постійна напруга очей;
 • нечіткість і розмитість зору;
 • неприємні відчуття після відвідування басейну;
 • різь в очах і т. д.

Прийом веде офтальмолог

Однак в більшості випадків хвороби очей протягом досить довгого часу можуть проходити без виражених симптомів. Тому лише своєчасні профілактичні огляди (раз на півроку, при відсутності проблем – раз на три роки) у лікаря-офтальмолога допоможуть зберегти зір. А при появі ознак, що свідчать про вже виникли проблеми із зором, слід негайно прийти на прийом до «очного лікаря».

Фахівці нашої клініки здійснюють успішну корекцію зору (підбір окулярів, контактних лінз) і грамотне лікування різних захворювань:

 • кон’юнктивіт – запалення слизової оболонки ока, що характеризується почервонінням ока, сльозоточивістю, виділенням з очей, біль при спробі подивитися на світло (світлобоязнь) і т. д.;
 • кератит – запалення рогівки ока, що проявляються сльозотечею, світлобоязню і т. д.;
 • увеїт – захворювання судинної оболонки ока запального характеру;
 • міопія (короткозорість) – людина погано бачить предмети, розташовані далеко, але добре ті, що поблизу;
 • гіперметропія (далекозорість) – це патологія рефракції ока, при якій зображення предметів формується за сітківкою.

Сьогодні навіть в аптеках (оптиках) готові запропонувати вам свою допомогу в підборі очок і контактних ліц.однак краще, щоб цим займався кваліфікований фахівець, який підбере їх тільки після проходження обстеження і з урахуванням індивідуальних особливостей. І у відмінному результаті ви будете впевнені.

Такі серйозні захворювання, як катаракта, глаукома, астигматизм, мейбоміт і т.д. вимагають ранньої діагностики та складання грамотного курсу лікування або підбору необхідної підтримуючої терапії. При абсолютно будь-яких захворюваннях очей важливо якомога раніше почати лікування. Своєчасна діагностика і терапія дозволять знизити ймовірність розвитку серйозних ускладнень, які можуть сприяти подальшому зниженню і навіть повної втрати зору.

Консультація офтальмолога в Харкові

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ застосовуються сучасні методики для дослідження захворювань, лікування та діагностування органів зору людини. Досвідчений офтальмолог нашої клініки проведе діагностику, призначить ефективне лікування при виявленні порушень зору або виявленої патології.

Завдяки тому, що ЦМЕІ – це багатопрофільний лікувально-діагностичний центр, офтальмолог може вдатися до консультації інших вузьких фахівців для призначення якісного лікування з урахуванням індивідуальних особливостей організму пацієнта. Якщо ваш зір дало збій, не варто затягувати і ігнорувати проблему, зберегти і відновити здоров’я ваших очей допоможе офтальмолог нашої клініки.

Вам будет также интересно

Leave a Comment