Прием ведет врач-гинеколог ЦМЭИСтатті 

Прийом веде лікар-гінеколог

Незалежно від віку кожна жінка повинна піклуватися про себе. Йдеться не тільки про зовнішню красу: зачіску, макіяж, гардероб. Спочатку необхідно подбати про здоров’я. Адже зовсім не секрет, що фундаментом краси є в першу чергу жіноче здоров’я. А для цього профілактичні відвідування та огляди у лікаря-гінеколога раз на півроку повинні стати невід’ємною частиною життя жінки.

Консультація гінеколога (Харків)

На прийом до гінеколога запрошує лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ. Чому саме ми? Відповідь дуже проста: Головна наша мета – зберегти здоров’я жінки. Звернувшись за допомогою до наших фахівців, ви відчуєте уважне, дбайливе і дбайливе ставлення до себе, і гарантовано отримаєте якісне обстеження і лікування. У нас ви знайдете свого лікаря-гінеколога, якому ви зможете повністю довіритися і задати навіть самі «незручні» питання. У нашому центрі ви також можете пройти УЗД органів малого таза, для цього використовується апарат нового покоління з високою роздільною здатністю. Крім того, Ви маєте можливість записатися на зручний для Вас час на кольпоскопію і все це за доступними цінами.

Симптоми, при яких варто звернутися до гінеколога:

 • біль внизу живота;
 • нехарактерні виділення зі статевих органів;
 • збій менструального циклу;
 • надмірно рясні менструації зі згустками крові;
 • сверблячка статевих органів;
 • неприємні відчуття під час або після статевого акту;
 • хворобливість і печіння при сечовипусканні.

У клініці ЦМЕІ ви зможете отримати грамотну консультацію гінеколога, пройти УЗД органів малого таза трансвагінально або трансабдомінально, УЗД молочних залоз. У разі необхідності можна проконсультуватися з маммологом. Якщо виявлена якась проблеми, то наші фахівці обов’язково підберуть лікування, яке буде підходити саме Вам. Обов’язкова консультація лікаря, якщо ви плануєте вагітність.

Підготовка до абдомінального УЗД

Обстеження виконується на голодний шлунок (останній прийом їжі за 8-12 годин до обстеження). Для гінекологічного УЗД через живіт необхідно за 1-1,5 години до обстеження випити 1 літр рідини для того, щоб наповнити сечовий міхур. До того ж слід звернути увагу на те, щоб кишечник був спустошеним, і в ньому не було газів. Для цього за кілька днів до процедури варто дотримуватися певної дієти. УЗД матки і придатків як і молочних залоз рекомендується здійснювати в першу половину або середину менструального циклу.

Трансвагінальне УЗД матки і придатків не вимагає спеціальної підготовки.

Переваги обстеження в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ:

 • досвідчені, уважні і грамотні фахівці;
 • сучасне діагностичне обладнання;
 • повна конфіденційність пацієнта;
 • доступні ціни.

Нагадуємо, що виконувати УЗД органів малого таза жінкам рекомендується один раз на рік, а при наявності показань частіше. Регулярно звертайте на себе увагу, а ми Вам допоможемо залишатися завжди здоровою.

Вам будет также интересно

Leave a Comment