Протезирование зубов ЦМЭИСтатті 

Протезування зубів

Протезування зубів рано чи пізно починає цікавити кожного. Втрата одного або декількох зубів може бути внаслідок вікових змін в організмі або нещасного випадку.

Сучасні способи протезування зубів в Харкові

В даний час існує наскільки способів протезування, які відрізняються матеріалами, способом установки і цінами на ці послуги.

  • імплант;
  • коронка;
  • мостовидні незнімні протези;
  • знімні протези;
  • частково-знімні протези.

Найрадикальніший і найдорожчий спосіб протезування зубів – імплантація. Імплант імплантується на місце відсутнього зуба, повністю замінюючи його корінь титановим штифтом і металокерамічною коронкою замість тіла зуба. Головний недолік імплантації зубів-ціна. Особливо, якщо потрібно протезування не одного зуба, а цілого зубного ряду. Однак при цьому не зачіпаються і не піддаються обточування здорові сусідні, так звані опорні зуби.

Коронки на зуби ніколи не втратять свою популярність. В основному встановлюють металокерамічні і суцільнолиті коронки, які прекрасно замінюють зуб. Для установки коронки обточується хворий зуб, на нього накладається металевий каркас і відтворюється анатомічна форма зуба за допомогою керамічної або металевої накладки.

Незнімні зубні мости або мостовидне протезування – конструкція, що закріплюється на сусідніх зубах (власних або імплантатах). Опорні зуби попередньо обточуються для установки моста. Іноді проводиться так звана вклейка зуба-установка моста на один зуб з мінімальним обточуванням зубів.

Знімне протезування зубів. Люди старшого віку часто віддають перевагу саме цьому типу протезування, так як воно найбільш доступно за ціною. Знімне зубне протезування буває умовним і повним.

Бюгельні протези – легка металева дуга, яка закріплюється на зубах, імітуючи зубний ряд. До переваг частково-знімного протезування відносять можливість не знімати протези на ніч, швидке звикання і мінімальний вплив на здорові зуби. Серед знімного протезування вони найбільш естетичні і зручні.

Сучасні знімні зубні протези відрізняються високою гігієнічністю і естетичним зовнішнім виглядом. Ціна на знімні зубні протези найбільш доступна, тому їх вибирають більшість людей в Харкові. Кожен зубний протез виготовляється індивідуально, тому забезпечує максимальну зручність і комфорт при використанні.

Відновлення зубного ряду сучасними методами проводиться швидко, якісно і безболісно. А штучні зуби практично нічим не відрізняються від власних завдяки застосуванню високотехнологічних матеріалів-металокераміки, металлопластмаси, форфора, оксиду цирконію.

Вам будет также интересно

Leave a Comment