<
Радикулит. Лечение в ЦМЭИ.Статті 

Радикуліт. Лікування радикуліту. Симптоми і діагностика.

Кожен 8-ий житель нашої країни після 40 років не з чуток знайомий з такою проблемою, як радикуліт. Але! Захворювання «молодшає» і воно все частіше зустрічається у молодих людей, особливо серед професійних спортсменів та осіб, які ведуть малорухливий спосіб життя. Тому сьогодні хочемо більш детально зупинитися на цій проблемі, її симптоматиці і методах лікування.

Радикуліт. Що це?

Радикуліт в перекладі з латині означає «корінець». Дане захворювання характеризується запаленням, стисненням або поразкою нервових корінців, що входять в міжхребцеві отвори.

Причини появи радикуліту

Радикулит. Лечение в ЦМЭИ.Для початку трохи анатомії: між усіма хребцями існують отвори, через які від спинного мозку відходять нерви. У тому випадку, якщо дані нерви пошкоджуються або запалюються – з’являється радикуліт. Згідно зі статистичними даними приблизно в 95% випадків радикуліт є проявом остеохондрозу, а 5% – наслідок отриманої раніше травми хребта, або грижі міжхребцевих дисків. Що стосується провокуючих чинників, то до них відносяться: важка фізична робота, регулярне підняття важких предметів, сон у незручній позі, різкі рухи або інфекція.

Симптоми і види радикуліту

Головна ознака – біль. При цьому він може бути будь-яким – від тупого, що виникає періодично до постійного виснажливого ​​болю. Яка саме частина тіла буде хворіти, залежить від того, в якому відділі хребта відбулося запалення нервового корінця. Виходячи з цього, виділяють наступні види радикуліту:

  • Шийний радикуліт – біль в області шиї, який може поширюватися на м’язи і пальці ніг;
  • Грудний радикуліт – хворобливі відчуття в грудному відділі;
  • Попереково-крижовий радикуліт – сигналізує про подразнення сідничного нерва, супроводжується болем в попереку, одностороннім болем в сідниці, стегні, стопі.

Радикулит. Лечение в ЦМЭИ.

Крім того, при радикуліті також можуть з’являтися такі симптоми:

  • слабкість в м’язах;
  • порушення чутливості (оніміння, поколювання);
  • посилення болю при кашлі, чханні або інших напруженнях.

Корисно знати, що дана проблема досить часто проявляється в момент фізичного навантаження. В даному випадку радикуліт характеризується різким болем, яка сковує рухи. У подібній ситуації необхідно терміново звернутися до лікаря.

Діагностика радикуліту в Харкові

В першу чергу важливо диференціювати радикуліт від інших захворювань, які мають схожі симптоми (ортопедичні захворювання плечових суглобів, синдроми стиснення нервів, ураження сплетінь і ін.). Діагностика може включати в себе:

  • огляд вертебролога (при необхідності невролога)
  • проведення рентгенографії – для визначення ступеня дегенеративних змін структур хребта;
  • КТ або МРТ – для точної візуалізації компресії корінців;
  • ЕМГ (електроміографія) – вдається з’ясувати ступінь пошкодження нервових волокон.

На підставі отриманих даних підбирається ефективний варіант лікування.

Лікування радикуліту в «ЦМЕІ». Консультація вертебролога (Салтівка)

Радикулит. Лечение в ЦМЭИ.

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» здійснюється комплексна дія, як на симптоматику, так і причини виникнення радикуліту. В першу чергу необхідно зняти запалення. Для цього можуть призначатися відповідні фізіотерапевтичні процедури, медикаментозна терапія. Після цього може бути рекомендований лікувальний масаж, завдяки якому вдається зняти м’язовий гіпертонус і, відповідно, знизити тиск на нервові корінці. У тому випадку, якщо присутній гострий біль, ми готові запропонувати застосування спеціальних лікувальних блокад.

Не терпіть біль, і ні в якому разі не займайтеся самолікуванням, зверніться за допомогою до кваліфікованого фахівця вчасно! Будьте здорові!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам