Сексуальное удовлетворение. Как повысить качество сексуальной жизни?Статті 

Сексуальне задоволення. Як підвищити якість сексуального життя?

Незаперечно, що сексуальне задоволення є однією з базових потреб людського організму, особливо в репродуктивний період. Це не тільки еволюційні механізми продовження роду, а й існуючі психологічні потреби у викиді певних гормонів і хімічних субстанцій під час статевого акту.

Сексуальне задоволення можна розглядати як взаємодію психологічних і фізіологічних факторів. Оскільки актуальність сексуального задоволення обох партнерів є бажаною умовою існування, в тому числі інституту шлюбу, то пропонуємо більш детально з нами розглянути одну з фізіологічних складових жіночого і чоловічого лібідо. Даний розгляд буде проходити в розділі анатомічних і вікових особливостей жіночого організму, а саме вульви і піхви.

Відсутність сексуального задоволення. Основні причини

У період становлення менструальної функції і настання менархе (перша менструальна кровотеча) жіноча репродуктивна система є повністю сформованою з точки зору анатомії.  Епітелій піхви і мікрофлора піддаються глобальним змінам. А з початком статевого життя може повністю зміниться якісний і кількісний склад колоній корисних бактерій, що заселяють піхву і виконують захисні функції.

При зниженні імунного захисту і зменшенні кількості паличок Додерлейна можуть спостерігатися рецидивні кандидозні кольпіти молочниці або бактеріальні вагінози. Виникає запальний компонент, який не тільки порушує жіноче лібідо, призводить до диспаренурії, хворобливості при сексуальному контакті, але також може привести до хронічних запальних захворювань і безпліддя.

Іншим, дуже важливим компонентом жіночого лібідо, а також і чоловічого лібідо є обсяг піхви і його еластичність (пружність), яка забезпечується за рахунок гістологічної структури піхви і м’язів тазового дна.

Також існують і інші несприятливі фактори:

  • генетика;
  • вагітність і пологи через природні родові шляхи;
  • вікові зміни, пов’язані з входженням в перименопаузальний період (5-10 років до і після клімаксу);
  • хронічні запальні захворювання жіночої репродуктивної системи.  Вони призводять до ослаблення, гіпо і атонії м’язів тазового дна, втрати тканин піхви колагену і можуть призводити до пролапсу (випадання) внутрішніх органів в подальшому.

Існує комплекс терапевтичних і профілактичних заходів, спрямованих на лікування і профілактику даних станів.

Поліпшення якості сексуального життя. Консультація гінеколога, репродуктолога в Харкові

Фахівці лікувально-діагностичного центру ЦМЕІ допоможуть оцінити здорове співвідношення мікрофлори піхви, підібрати комплекс фізичних вправ для зміцнення м’язів тазового дна, але найголовніше, існують ефективні способи омолодження і підвищення пружності стінок піхви.  Використання лазерного лікування і плазмоліфтінга призводить до багаторазового підвищення якості сексуального життя для жінок від 25 до 65 років.

Плазмоліфтінг – це практично безболісна процедура, яка проводиться в кілька етапів (зазвичай 2-3), при якому вводяться мікроін’єкції власної плазми господаря в підслизовий і базальний шари піхви по всій поверхні проблемних зон. Це надає ефективний вплив на вироблення різних речовин, в тому числі колагену, які зміцнюють і ремодулюють стінки піхви.

Лазерне лікування ділиться на вплив, як терапевтичним, так і хірургічним лазером з метою таргетного поверхневого прогрівання підлягають тканин піхви і стимуляції місцевого імунітету і репаративних процесів, в тому числі вироблення ендогенного колагену.

Відгуки пацієнтів

Світлана, 24 роки

Нагадало прогрівання мигдалин як в дитинстві.  Тільки без тепла.  комфортна процедура дуже.  Мені призначили як курс закріплює терапії після запалення. Ось якщо б все так можна було лікувати

Ці способи також використовуються для лікування такого грізного і дуже частого післяпологового ускладнення, як стресове нетримання сечі у молодих жінок, а також у пацієнтів в перименопаузальному періоді при своєчасному зверненні.

Вам будет также интересно

Leave a Comment