<
Советы гинеколога: как женщине следить за своим здоровьем?Статті 

Поради гінеколога: як жінці стежити за своїм здоров’ям?

Жіноче здоров’я – основа всього: щасливого материнства, відмінного самопочуття і гарного настрою, привабливості, сил і енергії…Але! Для того, щоб все було в порядку, жінці необхідно стежити за своїм здоров’ям. Головний наш помічник у цій справі – гінеколог (Харків). Отже, поради гінеколога.

Порада №1. Регулярне відвідування гінеколога

Кожна дівчина, жінка, яка піклується про своє здоров’я, повинна хоча б 1 раз на рік (в ідеалі 1 раз в 6 місяців) приходити на прийом до лікаря-гінеколога. Під час прийому доктор огляне Вас, перевірить стан молочних залоз, щитовидної залози. Це дозволить своєчасно виявити захворювання сечостатевої системи та інших органів, тим самим запобігти їх розвиток на ранній стадії.

При наявності дискомфортних відчуттів, болів в області живота, нетипових виділень або статевих органів, свербіж, печіння, затримка менструації або нерегулярний цикл, обов’язково відвідайте гінеколога. Не займайтеся самолікуванням. Це може тільки погіршити ваш стан!

Порада № 2. Випадкові зв’язки повинні бути захищеними!

Величезної шкоди жіночому здоров’ю завдають інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Але! Випадкові статеві зв’язки мають місце бути. Тому, якщо у вас був випадковий незахищений статевий акт, рекомендуємо вам своєчасно звернутися до гінеколога, пройти відповідні лабораторні дослідження, а при виявленні інфекцій – пройти необхідний курс лікування.

Порада № 3. Контроль за станом здоров’я!

В даний час такі проблеми, як ерозія (справжня або помилкова), ВПЛ досить поширені. Тому контроль за здоров’ям вкрай важливий. Для цього рекомендується виконати УЗД матки і придатків, здати аналізи (цитологія, бакпосів).

Порада № 4. Слідкуйте за своєю вагою

Недолік маси тіла (анорексія), як і надлишкова маса тіла (ожиріння) негативним чином впливають на жіночий організм і на його репродуктивну функцію зокрема. При анорексії у жінки можуть відбуватися порушення менструального циклу, їй важко завагітніти, виносити плід, також присутні складності під час пологів. Ожиріння, як правило, супроводжується наявністю різного роду хронічних захворювань кардіологічного профілю, обміну речовин, печінки або нирок. Це в свою чергу також негативно позначається на організмі і послаблює його.

Сподіваємося, що дані поради гінеколога будуть максимально дотримані Вами для збереження свого жіночого здоров’я.

Консультація гінеколога (Харків). Куди звернутися?

Вам потрібен хороший гінеколог (Салтівка)? Запрошуємо Вас в медцентр ЦМЕІ. Фахівці нашої приватної клініки в Харкові не тільки випишуть потрібний рецепт, але і уважно вислухають ваші навіть найделікатніші питання і підкажуть, що робити в тій чи іншій ситуації.

У напрямку гінекологія в нашому лікувально-діагностичному центрі прийом ведуть наступні грамотні фахівці:

При необхідності Вам може бути призначена додаткова діагностика, яку Ви також можете пройти в нашій клініці в комфортній обстановці і за доступною ціною:

Для лікування наші лікарі застосовують самі новітні методики і технології, в тому числі лазер в гінекології: лазерна коагуляція ерозій, дисплазій, лейкоплакій, вогнищ ендометріозу, видалення кіст, поліпів, папілом, кондилом і ін. Крім цього, лазер дозволяє вирішити ряд гінекологічних проблем: різні форми сексуальних дисфункцій, пролапс інтимних м’язів, нетримання сечі у жінок та ін.

Ми подбаємо про ваше жіноче здоров’я! Раді бачити Вас в нашій клініці на Академіка Павлова і у філії на Дружби Народів!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам