ТромбофлебитСтатті 

Тромбофлебіт. Лікування терапевтичним лазером

Тромбофлебіт є захворюванням судинної системи людини, запального характеру. Воно характеризується ущільненням стінок вен і утворенням тромбу (згустку крові) в порожнині судини.

Лікуванням тромбофлебіту ні в якому разі не можна займатися самостійно. Це серйозний стан, який вимагає термінового і кваліфікованого лікування.

Чому розвивається захворювання? Основні причини тромбофлебіту

Як правило, тромбофлебіт, як правило, вражає вени нижніх кінцівок і розвивається на тлі варикозного розширення вен. Велика ймовірність розвитку захворювання на тлі травм, в після родовий період у жінок, при інфекційних захворюваннях загального характеру, при місцевих застійних і гнійних процесах.

Крім того, спровокувати розвиток даної проблеми можуть:

  • хронічні хвороби серця;
  • захворювання крові;
  • онкологія;
  • післяопераційний період;
  • тривала катетеризація вен.

Симптоми тромбофлебіту. Чим характеризується захворювання?

Відчуття тяжкості і болю в ногах – основні прояви захворювання. При цьому сила хворобливих відчуттів може бути різною, вона залежить від ступеня ураження. Крім цього у пацієнтів досить часто присутній набряклість уражених зон, а також може спостерігатися підвищення температури тіла, почервоніння і запалення шкірних покривів над тромбірованним ділянкою вен.

Настійно рекомендуємо вам при перших симптомах захворювання не відтягувати, а своєчасно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.

Діагностика тромбофлебіту в Харкові

З метою діагностики використовують інструментальні методи дослідження, за допомогою яких визначають характер і локацію тромбу, визначають стан венозної стінки. Найбільш інформативним методом діагностики є УЗД вен і судин, яке ви можете виконати в нашому медцентрі за доступною ціною.

Судинний хірург в Харкові. Лікування тромбофлебіту в ЦМЕІ

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ прийом веде грамотний лікар-флеболог, хірург вищої категорії, кандидат медичних наук Кулик Андрій Олександрович. На підставі результатів діагностики доктор підбере відповідну саме вам тактику лікування.

Спеціаліст нашої клініки є прихильником консервативного лікування. Добре зарекомендувала себе терапія з використанням терапевтичного лазера. Подібна терапія має свою ефективність і показана при ситуаціях, що не загрожують здоров’ю і життю пацієнта. В результаті вдається “розчинити” тромб, нормалізувати кровотік і стан вен. Додатково може призначатися медикаментозне лікування і фізіопроцедури. У ситуаціях, коли стан хворого прогресивно погіршується, рекомендовано хірургічне втручання.

Профілактика тромбофлебіту. Рекомендації флеболога

  • ведіть здоровий спосіб життя;
  • відмовтеся від куріння;
  • виключіть з раціону жирну їжу;
  • регулярно займайтеся спортом;
  • підтримуйте правильний питний баланс.

Крім того, при наявності проблем з венами, здійснюйте своєчасне їх лікування, не допускаючи їх прогресування. Будьте здорові!

Вам будет также интересно

Leave a Comment