Угревая сыпь (акне). Причины, лечение ЦМЭИСтатті 

Вугровий висип (акне). Причини, лікування.

Вугровий висип (акне) – це хронічне запальне захворювання, пов’язане з підвищеною функцією сальних залоз і їх закупоркою. Деякі люди схильні думати, що вугрі – це тільки юнацька проблема, пов’язана виключно з періодом статевого дозрівання. Частково це дійсно так. Однак бувають і не гормональні причини захворювання, так акне можуть страждати люди різних вікових категорій.

Причини захворювання

  • гормональні зміни в організмі;
  • захворювання шлунково-кишкового тракту (ШКТ);
  • депресія і стреси;
  • генетична схильність;
  • використання не придатних засобів гігієни;
  • надмірне використання косметики;
  • надмірне захоплення засмагою.

У більшості випадків за місцем розташування вугрової висипки можна визначити і причини, що спровокували запальні процеси. Так, наприклад, поява вугрів на спині, в основному властиво для чоловіків, свідчить про збільшений рівень стероїдних гормонів, на щоках – проблеми з ШКТ, в області чола – проблеми з кишечником, на підборідді – свідчать про гінекологічних захворюваннях.

Що робити, якщо у Вас з’явилася вугровий висип?

При появі акне необхідно звернутися за спеціалізованою допомогою до дерматолога. Звертаємо Вашу увагу, що до складу косметики, рекламованої як засіб від вугрів, не входять необхідні лікарські речовини, тому самолікування не доречно. Під час прийому лікар з’ясує, що саме призвело до появи вугрів і призначить ефективне лікування. До того ж поява вугрової висипки у людей старше 25 років має стати серйозним приводом для комплексного обстеження.

Лікування вугрової висипки в ЦМЕІ

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ використовується індивідуальний, а головне комплексний підхід для боротьби з недугою для кожного пацієнта. Наша клініка має в своєму розпорядженні всі сучасні діагностичні засоби для визначення реальної причини вугрової хвороби. Дерматокосметолог проведе необхідне обстеження, направить на здачу відповідних аналізів, після чого підбере ефективну терапію.

Однак не варто забувати, що разом з лікувальними заходами, які призначає лікар-дерматолог, необхідно регулярно ретельно, але при цьому дуже дбайливо і акуратно, очищати шкіру. Для цього слід правильно підібрати Очищуючий засіб, що також допоможе зробити наш фахівець. Подбайте про свою шкіру!

Вам будет также интересно

Leave a Comment