Урология. Какие анализы нужны?Статті 

Урологія. Які аналізи потрібні?

Лабораторні дослідження (аналізи) є невід’ємною частиною грамотного лікування. Без результатів аналізів не вдасться поставити правильний діагноз, а також підібрати адекватний і ефективний вид терапії. Своєчасно проведена діагностика дозволяє виявити захворювання на ранній стадії, тобто поки наявна проблема не стала причиною порушення функціонування організму. Тому при найменшій підозрі на урологічне захворювання, важливо записатися на прийом до лікаря-уролога. Доктор проведе огляд і призначить необхідні аналізи.

Здавати аналізи до прийому у фахівця не рекомендується. Так ви можете витратити гроші даремно на непотрібну діагностику.

Чому аналізи повинен призначати лікар?

  • Тільки кваліфікований фахівець може запідозрити приховану інфекцію, яка іноді може протікати без характерних симптомів, і призначити додаткові аналізи;
  • Кожен метод лабораторної діагностики характеризується своїми перевагами і недоліками, тому тільки фахівець зможе вірним чином підібрати метод діагностики в кожному конкретному випадку, виходячи із загальної клінічної картини і вашого самопочуття.
  • Доктор призначає тільки ті аналізи, які насправді потрібні. У деяких ситуація їх можна здати в комплексі, скориставшись спеціальними пакетними пропозиціями, і заощадити фінансові кошти.

Самостійно визначити, які аналізи потрібно здати неможливо.

Які аналізи може призначити уролог?

Як правило, для постановки вірного діагнозу і призначення ефективного лікування уролог може призначити наступні види аналізів:

  • загальний і біохімічний аналіз крові;
  • загальний і спеціальні аналізи сечі;
  • бакпосів.

Для чого здається кров?

Загальний (клінічний) аналіз крові дозволяє виявити інфекційний процес в організмі. Крім того, зниження рівня гемоглобіну може сигналізувати про наявність проблем з нирками. Якщо ми говоримо про біохімії крові, то даний аналіз дозволяє дізнатися, як працюють нирки і сечовидільна система в цілому.

Для чого проводиться аналіз сечі?

При проведенні аналізу сечі визначають, чи є в ній білок і цукор. Це дозволяє зрозуміти чи є запальні захворювання. При сильному запаленні в сечі виявляється гній. Також сеча потрібна, щоб провести посів на бактерії і визначити збудника захворювання.

Де здати аналізи в Харкові?

Лабораторія ЦМЕІ – одна з великих лабораторій в Харкові, де ви можете здати всі види аналізів, в тому числі при підозрі на урологічні захворювання. Ми пропонуємо вам швидке і точне проведення лабораторних досліджень. Оптимальне поєднання ціни і якості, високий рівень сервісу і професіоналізм наших співробітників, приємно вас приємно здивують. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment