Статті 

Навіщо мені до вертебролога?

Останнім часом багато хто з нас чують про такого лікаря, як вертебролог. Однак не всі розуміють чим він займається і в яких випадках його допомога незамінна. Пропонуємо сьогодні розібратися в цих питаннях і розвіяти всі чутки і домисли.

Лікар вертебролог займається спиною, а саме спеціалізується на виявленні, діагностиці та лікуванні різних захворювань хребта. Як правило, даний фахівець здійснює лікування таких поширених захворювань, як сколіоз, міжхребцева грижа, остеохондроз, блокування і зміщення хребців і т. д.

Коли необхідно звернутися до вертебролога?

  • дискомфортні і больові відчуття в спині, попереку, хребті;
  • порушення постави: сколіоз, кіфоз, лордоз і т. д.;
  • біль в руках, ногах, стопах;
  • оніміння кінцівок;
  • мігрень, біль в шиї і потилиці;
  • наявність горба на шиї;
  • хворобливі відчуття при глибокому вдиху;
  • біль між лопаток і т. д.

У тому випадку, якщо ви спостерігаєте у себе, хоча б один з наведених вище симптомів рекомендуємо вам звернутися на консультацію до вертебролога.

Діагностика в вертебрології

Після того як лікар уважно вислухає скарги, він виконає пальпацію і здійснить перевірку рефлексів, що дозволить вірно визначити справжню причину хворобливих відчуттів. У разі необхідності вертебролог може направити Вас на проведення додаткових діагностичних заходів таких, як рентгенографія, комп’ютерна томографія або магніторезонансна томографія, а також проведення лабораторних аналізів на вміст кальцію, ревматичні проби і т. д.

Де знайти хорошого вертебролога в Харкові?

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ лікування хребта і оточуючих його м’яких тканин в першу чергу направлено на усунення тих порушень, які сприяють появі дискомфортних симптомів. Крім того, лікар-вертебролог нашої клініки в своїй роботі застосовує маніпуляційні техніки, завдяки яким вже через кілька сеансів вдається усунути надмірне напруження в м’язах, відновити венозний відтік. В результаті чого відновлюється повноцінна робота всіх систем організму: опорно-рухової, серцево-судинної, дихальної, нервової, лімфатичної, ендокринної, сенсорної, травної, а також сповільнюються процеси старіння.

Важливо відзначити, що в нашому медичному центрі використовуються тільки традиційні методи лікування, такі як масаж, мануальна терапія, лікарські блокади. Також в деяких випадках необхідним може стати проведення витягування хребта, фізіотерапії, лікувальної фізкультури і т.д. Який метод лікування підійде саме Вам визначить лікар-вертебролог після комплексної діагностики, установки діагнозу і визначення можливих показань і протипоказань.

Природно, проблеми з хребтом і спиною позначаються на якості життя людини – не дають спокою постійні дискомфортні відчуття, порушується функціональна активність і т.д. однак сьогодні завдяки знанням лікаря-вертебролога можна досить швидко вирішити ці проблеми. Не терпіть біль, і ні в якому разі не займайтеся самолікування, зверніться за допомогою до кваліфікованого фахівця вчасно! Будьте здорові!

Вам будет также интересно

Leave a Comment