Поліклініка

http://www.cmei.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/22-1.jpg
22
http://www.cmei.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/a5.jpg
a5
http://www.cmei.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/a1.jpg
a1
http://www.cmei.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/a3.jpg
a3
http://www.cmei.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/a4.jpg
a4
http://www.cmei.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/a2.jpg
a2

Інформація про медцентр

З радістю повідомляємо Вам, що медичний центр «ЦМЕІ» відкриває філію клініки на Дружби Народів, 238 А.

У центрі можна отримати консультацію терапевта, дитячого та дорослого гінеколога, лора, хірурга, дерматолога, косметолога.

Крім того, здійснюється лікування із застосуванням лазера.

Медичний центр «ЦМЕІ»
Медичний центр «ЦМЕІ»

Лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» надає комплекс кваліфікованої медичної допомоги, що включає діагностику, лікування і профілактику захворювань. Медичний центр «ЦМЕІ» - це великий штат висококваліфікованих лікарів різної спеціалізації, сучасна діагностична база і власна лабораторія. Ці складові дозволяють нам довгі роки успішно стояти на сторожі здоров'я наших пацієнтів.

 

Досвідчені і грамотні фахівці різних спеціалізацій

Амбулаторний прийом ведуть лікарі найвищої категорії, серед яких є доктори і кандидати медичних наук. Досвідчені гінеколог, терапевт, кардіолог, дерматолог, ендокринолог, хірург, педіатр, психотерапевт, невропатолог, косметолог, стоматолог допоможуть пацієнтові розібратися з будь-якою проблемою, пов'язаною зі здоров'ям.

Ми надаємо повний спектр послуг для всієї родини: наші лікарі консультують як дорослих, так і дітей. У нас можна отримати кваліфіковану консультацію фахівців різного профілю, які призначать, проведуть і проконтролюють ефективність лікування. Індивідуальний підхід, повна конфіденційність, демократичні ціни на дослідження і лікувальні процедури - ось основні причини довіри до нас пацієнтів медцентру.

Крім прийому в стінах клініки, лікар-хірург здійснює виїзд для консультації на дому. Перелік послуг, що надаються на дому: перев'язка післяопераційних ран, зняття швів, некректомія м'яких тканин (пролежні).

ЦМЕІ - це клініка, де зберігають здоров'я!

УЗ-діагностика в Харкові

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» міста Харкова працюють два кабінети УЗ-діагностики, оснащені сучасним обладнанням фірми «Medison» і передовим обладнанням експертного класу - апаратом УЗД «Siemens Acuson S2000», доповнений спеціальним програмним забезпеченням - функцією УЗД з еластографією, що дозволяє провести різноманітні дослідження.

Лазерна терапія і хірургія

Застосування лазера в гінекології, дерматології та лор-лікуванні прекрасна альтернатива класичній терапії. Безболісно, швидко, без шрамів і рубців можна позбутися від різних захворювань і доброякісних утворень шкіри і слизових. Досвідчені лікарі, новітнє обладнання та широкі можливості - у філії медцентру «ЦМЕІ» на вул.Дружби Народів, 238 А.

Сучасна людина має бути енергійною, рухливою і здоровою. Тільки при таких умовах у нас є шанс прожити хороше і щасливе життя. В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» створені всі умови для ранньої і своєчасної діагностики різних захворювань і їх лікування, для швидкого одужання та збереження здоров'я.

Ліцензія "ЦМЄИ"

Плюсы клиники

Клієнто-орієнтований сервіс і доступні ціни - зручний запис на прийом через сайт або за телефонами до лікаря на зручний для Вас час гарантує відсутність тривалого очікування. Найкраще діагностичне німецьке і швейцарське обладнання в клініці і лабораторії. Доступні ціни на консультації фахівців, УЗД та інші види досліджень - запорука успішного лікування в приватному медичному центрі.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта - це відмінна риса роботи медцентру. Комлексний підхід, нове обладнання, знання лікарів, делікатне ставлення і конфіденційність дозволяють правильно лікувати пацієнта, а не його хворобу і не результати його аналізів.

Медичний центр та мережа лабораторій «ЦМЕІ» працює на ринку медичних послуг з 1997 року, встигнувши завоювати за цей час репутацію надійного медичного закладу. Клініка ніколи не вела агресивну рекламну політику, тому основний момент, що утримує пацієнтів у нас - це висока якість медичної допомоги і зручне розташування. Для багатьох пацієнтів - ми стали сімейної клінікою і лабораторією.

Сучасне обладнання - ми постійно оновлюємо і доповнюємо медобладнання центру. Тільки сучасні технології, висока роздільна здатність і чутливість дозволяють розпізнати захворювання на ранній стадії. Клініка «ЦМЕІ» пропонує своїм пацієнтам проведення діагностики та лікування за допомогою нових і сучасних медтехнологий, тільки так можна підібрати якісну і дієву схему лікування.

Швидка і точна діагностика експертного рівня - УЗД з еластографією (альтернатива фіброскану) в один прийом дозволяє виявити або спростувати патології печінки і щитовидної залози на ранніх стадіях. Це економить кошти і позбавляє від непотрібних хвилювань і очікувань пацієнта.

Великий штат профільних фахівців - в рамках медичного центру Ви можете отримати консультації різних напрямків: терапія, гінекологія, маммология, урологія, ендокринологія, лор, кардіологія, проктологія, нефрологія, неврологія, гастроентерологія, дерматологія, косметологія, офтальмологія, ревматологія, імунологія, пульмонологія, стоматологія та ін. Гарантований результат рішення вашої проблеми в стислі терміни.

Медичний центр «ЦМЕІ» в харкові - Ваше здоров'я в надійних руках!


Позвоните нам