Избавление от алкогольной зависимости в лечебно-диагностическом центре «ЦМЭИ»Новини 

Позбавлення від алкогольної залежності в лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ»

В даний час проблеми, пов’язані з алкогольною залежністю, залишаються дуже актуальними для жителів нашої країни. Тому, якщо подібна проблема знайома Вам особисто або Ви помітили, що Ваші близькі зіткнулися з нею, запрошуємо Вас на консультацію до психотерапевта нашої клініки.

Алкоголь – це не звичка, а хвороба. Дуже важливо це зрозуміти і своєчасно звернутися за спеціалізованою допомогою. В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» на Академіка Павлова веде прийом психіатр-нарколог 1 категорії Гайдабрус Андрій Володимирович, який пройшов навчання не тільки в провідних клініках України, а й перейняв передовий досвід роботи німецьких і польських фахівців.

У своїй роботі лікар використовує індивідуально розроблені плани лікування, поєднуючи прийом медикаментів з сеансами психотерапії та іншими альтернативними методиками, які дозволяють отримати надійний і довгостроковий результат. В першу чергу цього вдається досягти за допомогою комплексного підходу до лікування.

Раді бачити Вас за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Г. Телефони для запису: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036-60-56. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment