Недержание мочиНовини 

Лікування нетримання сечі у жінок лазером

Така проблема, як нетримання сечі частіше зустрічається у жінок старшого віку і пов’язане це з природним ослабленням м’язів таза. Однак після пологів у деяких молодих жінок також відзначається дана проблема. При цьому в більшості випадків сеча підтікає не постійно, а, наприклад, після важких фізичних навантажень, під час нервового перенапруження.

Для лікування подібної проблеми в філії медцентру «ЦМЕІ» на вулиці Дружби Народів активно застосовується лазеротерапія. В результаті вдається домогтися зміцнення стінок піхви, відповідно підвищити якість життя жінки – поліпшується якість статевих стосунків, дівчина без докорів сумління може надягати яскраві наряди, навіть облягаючі і не переживати про мимовільне сечовипускання.

У філії медичного центру «ЦМЕІ» використовується сучасне високотехнологічне лазерне обладнання, а фахівці нашого медичного центру пройшли спеціальне навчання і володіють останніми методиками в області лазерної терапії. Запрошуємо Вас на консультацію в нашу клініку. Запис за телефонами: 098-758-99-76; 099-686-15-68, 066-332-96-02, 057- 780-96-41.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам