Ph-тест для контроля кислотности желудочного сока, как способ оценки эффективности гастроэнтерологического лечения!Новини 

Ph-тест для контролю кислотності шлункового соку, як спосіб оцінки ефективності гастроентерологічного лікування!

Підвищена кислотність шлункового соку не просто термін, що часто вживається у гастроентеролога, а й явище, що приводить до порушення функції травлення, болі і таким неприємним і болючим почуттям як “печія” або нетравлення  їжі. Лікарі гастроентерологи в силах це змінити, призначивши правильне медикаментозне лікування. Але буває так, що пацієнт виконує всі розпорядження лікаря, а стан не поліпшується. Що ж робити?

На допомогу приходить Ph-тест для контролю кислотності шлункового соку. Це безпечний, безболісний, фінансово доступний спосіб контролю рівня кислотності. Таким чином і лікар, і пацієнт може наочно оцінити ефективність призначеного препарату, адже на жаль нерідкі випадки малої ефективності лікарських речовин через використання різного діючої речовини і різних його концентрацій в аналогах.

Тому вже після перших прийомів ліки можна уточнити показники кислотності і скорегувати лікування. Ви ж здаєте аналізи крові для контролю ефективності лікування? Так чому б не пройти Ph-тест, це безболісно і дуже інформативно. Багато наших пацієнтів оцінили переваги такої діагностики і, природно, більш швидке поліпшення самопочуття. Спробуйте і Ви.

Залишилися питання – зателефонуйте нам або напишіть! Ми завжди раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам