Решение дерматологических проблем в «ЦМЭИ»: без боли и рубцов!Новини 

Рішення дерматологічних проблем в «ЦМЕІ»: без болю і рубців!

Ви помітили, що на Вашому обличчі або тілі з’явилися бородавки, нові родимки, папіломи або інші новоутворення? Рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до дерматолога. Адже з часом вони збільшуються в розмірах, що виглядає досить не естетично.

В першу чергу лікар-дерматолог проводить якісну діагностику, в ході якої вивчає тип, розмір, структуру і місце розташування новоутворення. Тільки після цього він індивідуально для кожного пацієнта підбирає методику видалення патології. Важливо відзначити, що видалення таких новоутворень, як папіломи, кондиломи і бородавки в нашій клініці виконується максимально швидко, без болю і без рубців.

Погодьтеся, що здорова і чиста шкіра є показником доглянутості та здоров’я. Тому, якщо Вас турбує наявність неестетичного новоутворень на поверхні шкірних покривів, не затягуйте, а відразу звертайтеся до фахівця. Ми знаходимося за адресою: вул. Академіка Павлова, 162 Г. Телефони для консультації: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment