Medison Accuvix V10Новини 

В лікувально-діагностичному центрі “ЦМЕІ” НОВИЙ АПАРАТ УЗД експерт класу

Шановні пацієнти! В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» НОВИЙ апарат для ультразвукової діагностики експерт класу Medison Accuvix V10. На сьогоднішній день проведення 3D / 4D досліджень – це нові можливості і нова якість скринінгових досліджень майбутнього малюка. Покращена візуалізація неоднорідностей м’яких тканин дозволяє проводити еластографія.

Такий метод дослідження дозволяє на ранніх термінах виявляти пухлинні процеси. Це ефективно застосовується в таких областях медицини як маммология, гінекологія, урологія та ін. Дослідження будь-якого органу або системи тепер проводиться але зовсім іншому – експертному рівні. Лікар-УЗД, використовуючи свої знання і досвід, тепер може більш детально проводити дослідження. УЗ-апарат Medison Accuvix V10 – це одна з кращих систем, завдяки якій здійснюють діагностику в провідних клініках світу.

«ЦМЕІ» – один з небагатьох медичних центрів в Україні, в якому є УЗД апарат такого рівня. Отримуне зображення володіє неперевершеною якістю, що значно підвищує якість  медичних послуг, що надаються. Апарат забезпечений максимальною комплектацією датчиків, в тому числі і датчиком для роботи в режимі об’ємного спостереження в реальному часі 4D. Професійна система Accuvix V10 з успіхом використовується при скринінгових дослідженнях в акушерстві.

Хочете детальніше дізнатися про стан вашого майбутнього малюка, розглянути його, закарбувати його руху для сімейного архіву? За допомогою даного апарату можна спостерігати органи плода в об’ємному зображенні, зробити фото вашого малюка і виконати запис його рухів на диск. Вищезгаданий внутриполостной 4D датчик дозволяє виявити проблеми в розвитку плоду на ранніх термінах вагітності і виключити можливість появи вроджені вад.

Фахівці нашого центру виробляють УЗД-діагностику всіх органів і систем організму. Апарат Medison Accuvix V10 дозволяє безпомилково визначити причини захворювання і виявити патологію на ранній стадії. УЗД внутрішніх органів і систем, УЗД суглобів, вен і артерій нижніх і верхніх кінцівок, УЗД судин шиї та головного мозку, молочних залоз, мигдалин, лімфовузлів, УЗД у дітей – все це Ви отримуєте в новій, досконалій якості.

Medison Accuvix V10 володіє технологією поліпшення візуалізації неоднорідностей м’яких тканин, грунтуючись на різних характеристиках їх пружності, що дозволяє діагностувати пухлини (еластографія). Апарат включає програми дослідження молочної залози, шийки матки, передміхурової залози, щитовидної залози.

Запрошуємо Вас в лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» для проведення ультразвукової діагностики якісно і за доступною ціною з використанням обладнання від провідних світових виробників.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам