В лечебно-диагностическом центре ЦМЭИ теперь ведет прием врач-пульмонолог! Позаботьтесь о своем здоровье и здоровье своих детей!Новини 

В лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ тепер веде прийом лікар-пульмонолог! Подбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх дітей!

Шановні пацієнти! Повідомляємо Вам про те, що в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ веде прийом лікар-пульмонолог, який здійснює успішне лікування захворювань органів дихання (легені, трахея, плевра, бронхи). У Вас протягом тривалого часу присутній кашель, задишка в спокійному стані або здавлююче відчуття в грудях? Запрошуємо Вас на прийом до фахівця.

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» Ви можете отримати консультацію грамотного і досвідченого доктора, який здійснює прийом, як дорослих, так і дітей. Для підбору ефективного і відповідного саме Вам лікування, попередньо буде призначена діагностика, яка може включати в себе виконання спірографії (дихальний тест), рентгена грудної клітини, ЕКГ, лабораторної діагностики та ін.

Ми знаходимося за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Г (біля станції метро Героїв Праці). Телефони для консультації і запису: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036-60-56. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment