Весна – период обострения гастроэнтерологических заболеваний. Приглашаем Вас на консультацию гастроэнтеролога в «ЦМЭИ»Новини 

Весна – період загострення гастроентерологічних захворювань. Запрошуємо Вас на консультацію гастроентеролога в «ЦМЕІ»

Весна – не тільки прекрасна пора року, а й небезпечний час для багатьох людей: у кого-то загострюються хронічні гастроентерологічні захворювання, хтось дізнається про них вперше. У Вас присутні болі в області шлунка, печія, нудота або кишкові кольки? Це одні з основних ознак порушення роботи шлунково-кишкового тракту, при яких якомога швидше слід звернутися до гастроентеролога.

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» Ви можете отримати професійну консультацію досвідченого лікаря-гастроентеролога, а також провести ультразвукове дослідження на апараті експерт класу, біопсію і РН-тест для вимірювання кислотності шлункового соку. Після даних діагностичних процедур фахівець обов’язково призначить Вам ефективне лікування, в результаті якого Ви відчуєте себе набагато краще і забудете про дискомфортних відчуттях.

Не займайтеся самолікуванням! Довірте турботу про своє здоров’я професіоналам! Консультація і запис за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам