Дієтологія (нутріциологія)

Шановні пацієнти! У нашому лікувально-діагностичному центрі Ви можете скористатися послугами дієтолога-нутріціолога (дієтологія). Прийом веде грамотний і досвідчений фахівець Мірошникова Жанна Валеріївна.

Дієтологія. Попередня консультація

На попередній консультації визначається мета звернення і намічається поетапний план вирішення вашої проблеми. Включає підбір необхідного мінімуму обстеження з метою оцінки стану здоров’я, відповіді на питання, що цікавлять про програму корекції ваги.

Первинна консультація

 • ДиетологияОпитування і збір анамнезу для оцінки харчового статусу, загального стану здоров’я і харчової поведінки (тестування, заповнення анкети, оформлення персональної картки).
 • Терапевтичний огляд і комплексне обстеження включає: вимір тиску і пульсу, визначення антропометричних даних (зріст, вага), вимір кіл тіла, визначення індексу маси тіла, індексу вісцерального ожиріння, біоімпедансний метод визначення композитного складу тіла (процентного вмісту жиру, м’язової маси, води в організмі, метаболічний вік), ЕКГ дослідження з розшифровкою.
 • Інтерпретація результатів додаткового обстеження, видача консультативного висновку з діагнозом, за показаннями призначення медикаментозного лікування.
 • Роз’яснення щодо ведення харчового щоденника і розширенню рухової активності протягом дня, попередні рекомендації та довідкові матеріали по харчуванню.
 •  

  Інтерпретація отриманих даних дозволить визначитися з причинами надлишку / нестачі ваги і розробити ефективну схему і програму корекції ваги особисто для вас.

Розробка індивідуальної програми харчування

Шановні пацієнти! Звертаємо Вашу увагу на те, що дана послуга доступна після первинної консультації. Вона містить в собі:

 • ДиетологияОгляд та оцінка ефективності призначеного лікування (при наявності супутніх захворювань);
 • Відповідно до індивідуальних розрахунків на підставі антропометричних даних, способу життя, наявних харчових звичок, супутніх захворювань, режиму дня, надається персональний план харчування і навчання правилам його дотримання;
 • Аналіз попередньо заповненого харчового щоденника, розбір основних помилок в харчуванні і корекція харчової поведінки;
 • Створення персонального графіка повторних оглядів для оцінки ефективності розробленої програми (її корекції) і динамічного спостереження.

Дієтологія. Консультації повторні

Динамічне спостереження і створення персонального графіка повторних візитів залежить від поставлених цілей. Консультації включають аналіз харчових щоденників, контрольні зважування і виміри обсягів для відстеження ефективності та правильності виконання рекомендацій, при необхідності корекція плану харчування.

Персоналізований підхід і дотримання розробленого плану харчування дозволить вам:

 • Диетологиязастосовувати принципи усвідомленого вибору продуктів харчування в свій раціон і навчитися визначати розмір своєї порції без судомного підрахунку калорій;
 • самостійно формувати здоровий раціон харчування без прив’язки до шаблонних меню;
 • нормалізувати (збалансувати) харчування за рахунок внесення в раціон різноманітних і доступних продуктів і тим самим забезпечити надходження всіх незамінних харчових речовин;
 • не чуючи голоду поступово рухатися до поставлених цілей в схудненні без шкоди для здоров’я;
 • нормалізувати вагу і сформувати правильні харчові звички, тим самим добитися стійкого результату без ризику повернення зайвих кілограмів, а також набути впевненості в собі;
 • нормалізувати обмін речовин і запобігти прогресуванню і розвиток захворювань.

Індивідуальні програми корекції харчування включають комплекс заходів спрямований на оцінку стану здоров’я, своєчасне виявлення і корекцію виявлених порушень (серцево-судинні захворювання, метаболічні порушення, діабет, захворювання щитовидної залози, жировий гепатоз і ін.).

Запис на консультацію здійснюється за телефонами: +38 (057) 703-62-24; +38 (057) 703-62-24; +38 (073) 036-60-56 +38 (0572) 65-18-75 – клініка на вул. Академіка Павлова; +38 (098) 758-99-76; +38 (099) 686-15-68; +38 (066) 332-96-02; +38 (057) 780-96-41 – клініка на вул. Дружби народів.

Види послугВартість
Первинна консультація дієтологаВключает биоимпедансный анализ состава тела (60-80 минут)500.00 грн
Консультація дієтолога «Здоров'я серця» Включає ЕКГ з розшифровкою (90 хвилин)600.00 грн
Консультації повторні «Контроль Ваги» (60 хвилин)400.00 грн
Комплексна консультація дієтолога.
За даними результатів аналізів і заповненого щоденника харчування.
Включає вивчення і аналіз харчового статусу, корекція раціону, навчання базовим принципам складання меню.
Призначення схеми корекції виявлених порушень і дефіцитів за даними додаткового обстеження (100 хвилин)
800.00 грн
Складання індивідуального раціону харчування1300.00 грн

Позвоните нам