<
Детские анализы в лаборатории «ЦМЭИ»Статті 

Дитячі аналізи в лабораторії «ЦМЕІ»

Діагностика будь-якого захворювання в першу чергу заснована на якісній лабораторній діагностиці. Якщо ми говоримо про маленьких пацієнтів, то подібні дослідження мають колосальне значення. Адже діти, як правило, не можуть чітко і ясно пояснити, що саме їх турбує. Тому вкрай важливо своєчасно помітити зміни в їх поведінці, настрої і звернутися за якісною медичною допомогою.

Для чого дитині здавати аналізи?

Приводи для проведення аналізів можуть бути різними:

 • призначення лікаря;
 • оформлення довідки в садок, школу, дитячий табір, басейн;
 • уточнення діагнозу;
 • контроль ефективності призначеної схеми лікування та ін.

 

Які аналізи найбільш часто призначають дітям і чому?

 1. Загальний клінічний аналіз крові це найбільш поширений аналіз, який служить для діагностики більшості захворювань. Що стосується дітей, то подібний аналіз також може виконуватися з метою профілактики перед плановою вакцинацією або щепленнями.
 2. Аналіз на специфічні антитіла (алергопроби) – дозволяє отримати інформацію про те, що саме стає причиною розвитку алергічної реакції.
 3. Загальний аналіз сечі – в більшості випадків виконується при плановому обстеженні дитини, а також дозволяє провести диференціальну діагностику захворювань нирок і сечовивідних шляхів.
 4. Аналіз калу – для маленьких дітей даний аналіз служить діагностикою гастроентерологічних захворювань. У більш старшому віці подібний аналіз актуальний для виявлення паразитних інвазій.
 5. Зішкріб на етеробіоз – необхідний для виявлення яєць гостриків (гельмінтів, клінічними проявами яких є свербіж в області анального отвору і кишкові розлади).
 6. ПЛР-діагностика крові, мокротиння, сечі – виконується для діагностики вірусних і інфекційних захворювань. Дозволяє максимально точно визначити, що саме є збудником захворювання і, отже, підібрати ефективну схему лікування.
 7. Мікробіологічні дослідження (мазок із зіву і носа) – проводиться для профілактики захворювань вуха, горла і носа (отит, фарингіт і т.д.).

 

Де здати аналізи дитині в Харкові?

Провести різні види лабораторних досліджень швидко і якісно Ви можете в пунктах забору аналізів лабораторії «ЦМЕІ» у всіх куточках міста: Салтівка, центр, ПТІмаш, ХТЗ і т.д. Ознайомитися з їх адресами і телефонами Ви можете на сайті в розділі «Контакти».

Також пропонуємо Вам скористатися комплексним дослідженням «Здорова дитина», який включає в себе основні аналізи (клінічний аналіз крові і сечі, кал на яйця гельмінтів, зішкріб на ентеробіоз). Подібний пакет особливо зручний при проходженні медичної комісії перед дитячими таборами, садами, школою, для оформлення довідки в басейн і т.д.

З повним списком аналізів Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі «Лабораторія» або уточнити цю інформацію у адміністратора за телефоном: +38 (0572) 65-20-14; +38 (063) 588-84-98; +38 (099) 037-58-73; +38 (068) 180-02-80.

Крім того, у нас Ви також можете отримати консультацію грамотних дитячих фахівців, які на підставі результатів діагностики підберуть варіант терапії, що підходить саме Вашій дитині. Ми подбаємо про те, щоб Ваш малюк ріс здоровим!

 

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам