Лабораторія

Основні переваги лабораторії "ЦМЕІ":

Лабораторія «ЦМЕІ» Харків - є однією з провідних і надійних лабораторій міста. Медичні дослідження проводяться за передовими технологіями кваліфікованими фахівцями на новітньому устаткуванні з Швейцарії, Японії та США. Практично всі дослідження - аналізи (Харків) - проводяться в автоматичному режимі на аналізаторах нового покоління. Це виключає людський фактор і гарантує надійність досліджень за умови правильної підготовки до аналізу.

Ціни на аналізи Харків

Доступні ціни на аналізи, вигідні пакетні пропозиції при підготовці до операцій і госпіталізації, широка мережа пунктів забору і велика панель всіляких лабораторних досліджень - можливості, які ми надаємо своїм пацієнтам.

Сучасні технології лабораторії

Ми стежимо за потребами ринку лабораторних послуг і діагностичною цінністю результатів для пацієнта. Так, впроваджена в повсякденну практику ПЛР-діагностика численних інфекцій, аналізи на коклюш і паракоклюш, аналіз калу на яйця гельмінтів методом PARASEP (ПАРАСЕП) і багато іншого.

Терміни виконання та отримання результатів

Розуміючи, як важлива діагностика для встановлення діагнозу, ми намагаємося зробити аналізи в максимально короткі терміни.

Результати клінічних аналізів крові, сечі, коагулограма, спермограма, біохімічні показники, рання діагностика вагітності, RMR - готові на наступний день після здачі матеріалу.

Результати дослідження на гормони можна отримати в день забору матеріалу.

Діагностику інфекцій ми проводимо протягом 1-3 днів.

 

Зателефонувавши в лабораторію по телефону, Ви маєте можливість отримати відповіді на будь-які Ваші запитання: питання про перелік надаваних нами аналізів, їх ціну, умови забору матеріалу, час, наявність результатів по Вашому аналізу.

 • Які аналізи Ви можете у нас здати?
 • Який термін виконання досліджень?
 • Вартість дослідження в нашій лабораторії?
 • Де Ви можете здати аналізи?
 • Якими додатковими послугами ви можете у нас скористатися?

 

Технічні можливості для достовірних лабораторних досліджень

 • - Сучасна медична лабораторія ось уже 25 років на ринку лабораторної діагностики та входить до числа найвідоміших лабораторій Харкова;
  - Комп'ютеризована система контролю якості досліджень, що забезпечує 99,8% точність результатів аналізів;
  - Унікальне обладнання нового покоління: автоматичні аналізатори SYSMEX XP-300 (Японія), ROCHE COBAS C111 (Швейцарія), ROCHE HITACHI COBAS 411 (Японія), CHEMWELL 2900 (T) (США), аналізатор імунохімічний Siemens IMMULITE® 2000 XPI;
  - Лабораторія має реал-тайм ПЛР-блок, що дозволяє оперативно і з високою точністю діагностувати наявність інфекційного агента в організмі пацієнта;
  - Автоматична реєстрація пацієнтів (штрих-кодування);
  - Використання оригінальних тест-систем і реактивів;
  - Висока кваліфікація персоналу;
  - Впровадження передових методик досліджень;
  - Демократичний та доступний рівень цін;
  - Мережа пунктів забору по всіх районах міста.

 

Заходи щодо забезпечення надійності проведення аналізів

Якість лабораторних досліджень значною мірою залежить від якості реагентів, що використовуються при проведенні аналізу. Лабораторія «ЦМЕІ» використовує для роботи набори реагентів кращих зарубіжних фірм - виробників: «Cormaeg», «Human» (Німеччина), «Вектор Бест», «Алкор -Біо» (Росія), DRG (США), Еlitech diagnostics (Франція) .

Завдяки системі контролю якості та максимальній автоматизації процесу дослідження, Ви отримуєте достовірні результати аналізів в гранично короткі терміни. Ми проводимо внутрішній і зовнішній контроль досліджень: лабораторія укомплектована контрольними матеріалами найвищої якості в повному обсязі. Лабораторія «ЦМЕІ» атестована на проведення досліджень 01.07.2011 р СВІД.№ 100-4102 / 2011.

 

 


Позвоните нам