<
При каких симптомах обращаться к детскому гинекологу?Статті 

За яких симптомів звертатися до дитячого гінеколога?

На превеликий жаль, більшість батьків дівчаток навіть не знають про те, що такий фахівець, як дитячий гінеколог існує … А він є! Здійснювати візити до нього варто не тільки тоді, коли з’являються якісь проблеми, але і з метою профілактики. У статті «Дитяча гінекологія. В якому віці потрібна консультація гінеколога? » ми вже зупинялися з Вами на основних вікових періодах, в яких рекомендується здійснювати ці самі огляди. Сьогодні хочемо більш детально розглянути тривожні симптоми, які ні в якому разі не варто ігнорувати.

У яких випадках варто проконсультуватися з дитячим гінекологом? Основні симптоми

  • сильні болі в нижній частині живота;
  • наявність виділень із статевих органів, присутність свербіння і печіння;
  • зростання грудей, волосся на лобку і в пахвових западинах до 8 років або, навпаки, їх відсутність після 11-12 років;
  • травмування статевих органів;
  • відсутність менструального циклу до 13-14 років;
  • хворобливі відчуття під час місячних, рясні виділення;
  • нерегулярні менструації;
  • поява новоутворень в області зовнішніх статевих органів (бородавки, папіломи);
  • ущільнення в області грудей;
  • надмірне оволосіння (волосся росте на обличчі, грудях) і ін.

Окремо хотілося б сказати про таку поширену дитячу інтимну проблему, як сінехії – злипання статевих губ у дівчаток. Патологія найчастіше зустрічається у дітей від 0 до 3-х років, але може діагностуватися і в більш старшому віці. Для того щоб уникнути неприємних наслідків і вилікувати захворювання, необхідно своєчасно привести дитину до дитячого гінеколога.

Крім того, при наявності у дівчинки інфекції сечовивідних шляхів і ендокринних порушень, консультація дитячого гінеколога обов’язкова! Також варто відвідати дитячого гінеколога, якщо під час вагітності у майбутньої мами були присутні ускладнення – це може привести передчасного статевого розвитку.

 

Консультація дитячого гінеколога в Харкові

Дитяча гінекологія – це сфера, де як ніде важливі компетенція і вміння лікаря бути уважним, делікатним, і здатним налагодити контакт з пацієнткою. Саме такий фахівець веде прийом в лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ».

Для огляду дівчаток в нашому медичному центрі використовується спеціальне дитяче обладнання. При необхідності буде призначено додаткова діагностика, яка може включати в себе УЗД органів малого таза, лабораторні дослідження (клінічний і біохімічний аналіз крові, гормональні дослідження та ін.). Виконати всі ці заходи Ви можете в стінах нашого центру якісно, ​​без черг і за доступною ціною.

Крім того, під час консультації лікар дасть рекомендації, стосовно гігієни. Спеціаліст розповість яким повинен бути догляд, що варто робити, а чого немає. Подбайте про здоров’я своєї дочки, щоб в майбутньому вона могла стати щасливою дружиною і мамою.

 

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам